UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.04.2021 10:56

Чи перешкодить кадрова імпотенція Зеленського звільненню Степанова?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Незважаючи на критичну ситуацію з вакцинацією Степанов має шанси лишитись у своєму кріслі

З сумом спостерігаю на чергові намагання Зеленського послати Степанова у відставку. Логіку Влади розумію - те що відбувається з вакцинацією це треш. У Зімбабве більше вакцинованих, ніж у нас. І якщо у світі рівень смертності падає за останні дні ми піднялись на 6 місце у світі за кількістю захворювань на ковід.

І як би зараз Степанов не намагався виправити ситуацію, розганяючи джинсу на всіх можливих інформаційних площадках, відповідальність за цей провал лежить виключно на ньому. А відповідно і на смертях людей, які померли через те що не отримали вчасно вакцину.

Звісно, Зеленський і Шмигаль, розуміючи політичну відповідальність за цей провал, хочуть його поміняти.

Але є дві проблеми.

Перша. Зняттям Степанова Влада визнає, що провалила вакцинацію. Більше того, прийдеться голосувати за постанову, яку зареєструвала опозиція - Голос, ЄС та інші опозиційні депутати. Допустити публічну перемогу опозиції? Медійно така історія дуже погана.

Друга проблема – нема кого на його місце призначити. Давайте визнаємо - у Зеленського кадрова імпотенція. Він не знає, із ким працювати. В Офісі передумали просувати Віктора Ляшка на цю посаду, а інших кандидатів у них не має.

Звісно, є гідні медики та професіонали. Але він їм не довіряє, оскільки асоціює з іншими політичними силами. ЄС, ОПЗЖ, Голос, Батьківщина. Вони всі для нього чужі. Зеленський не розуміє, на кого спертися. І це дозволяє Степанову залишатися на робочому місці.

Саме тому у Зеленського оголосили, що наступне засідання Ради з питань відставки Степанова відбудеться після травневих свят. За цей час будуть шукати відповідь на два питання. Як зняти Степанова, не проголосувавши за Постанову, яку зареєструвала опозиція? Хто замінить Степанова?

І якщо відповідь на перше питання ще можна знайти (процедурно можна зареєструвати свою Постанову і спробувати її проголосувати першою) то на друге питання відповіді не має. І якщо рішення не знайдуть, Степанов залишиться на посаді, а українці продовжуватимуть хворіти і помирати через провалену Степановим вакцинацію.

Наприкінці нагадаю дві цифри. За сім років війни на Сході країни загинуло близько 14 000 українців. Від коронавірусу померло 43 000 українців. Тобто через халатність Степанова померло в три рази більше українців ніж від куль російських терористів. І цифра кожного дня продовжує рости.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]