UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
08.04.2021 13:04

Хто зливає український Слов'янськ?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Напередодні імовірного російського вторгнення мер міста від "Опоблоку" Вадима Ляха заблокував життя міста.

Віталій Кулик описав цікавий кейс по Слов’янську. Фактично робота міськради паралізована через недоговороздатність мера міста від “Опоблоку” – Вадима Ляха. 

На сьогодні Слов’янськ єдине місто області без ухваленого бюджету. Недофінансування медицини та поточних ремонтів. В місті міст розвалився і почалися перебої з водою.

Звичайно доведеться якось виходити з положення. Якщо місцеві еліти не здатні виробити консенсус, то голова Донецької ОДА Павло Кириленко просто зобов'язаний втрутитися в ситуацію і особисто виступити модератором в місті. В його функціонал входить вирішення політичних кризових ситуацій. У представника президента в Донецькій області, голови Військово-цивільної адміністрації, достатньо повноважень, для того, щоб простимулювати сторони до порозуміння. Інакше навіщо його туди Зеленський призначав? 

Я не прихильник конспірології, але дестабілізація політичної ситуації в Слов'янську, в контексті загострення на фронті та загрози великого наступу росіян, виглядає як спецоперація ворога. У 2014 році Гіркін недаремно обрав для захоплення саме це місто, оскільки Слов'янськ має стратегічне значення для наступу вглиб України. 

Сьогодні у Слов'янську активізувалися відверті вороги України. Наприклад, одна Неля Штепа чого варта?  До речі, її не тільки не посадили (суд призначив лише нічний домашній арешт), а зараз вона депутат міськради Слов'янська. 

Що ж до моделей суто політичних рішень пату в міськраді Слов'янська, то тут є кілька складних у застосуванні алгоритмів: а) остаточно заблокувати роботу міськради та зривати кворум. Міськрада стає бездіяльною і Верховна рада може призначити дочасні вибори; б) Верховна рада може відправити на перевибори та міськраду, і мера. Через ту ж бездіяльність. Звичайно таке рішення є незаконним, але хіба в нас всі рішення законні та конституційні. Подивіться на санкційні шоу РНБОУ!

Можна навіть підтримав ідею призначення ВЦА в Слов'янську. Донецька та Луганська області загалом, а не лише прифронтові місцевості, знаходяться в зоні ризику. Я б відклав проведення там місцевих виборів на певний час - до повної десепаратизації регіону. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]