UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
20.01.2021 10:59

Боротьба з корупцією чи симулякр від Міністерства Інфраструктури?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Боротьба з корупцією довкола Одеського порту і Порту «Чорноморськ можуть стати стануть лакмусовим папірцем у боротьбі з корупцією керівництва МінІнфрастуктури

На днях, Міністр інфраструктури Владислав Криклій на час розслідування відсторонив з посади директора держпідприємства "Одеський морський торговий порт" Олексія Мясковського. Офіційне формулювання – « На час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства".

Як бачимо – директора відсторонили тільки за імовірну, навіть не доведену, підозру щодо можливих фінансових зловживаннях.

На перший погляд – гарний кейс, який може свідчити про намагання Міністра побороти негативні явища в портовій інфраструкутрі. 

Однак є одна річ, яка заставляє мене сумніватись у щирості міністра.

Це історія, яка відбувалась у сусідньому порту, і якій на днях виповнюється півтора місяці.

Нараз там історія боротьби з корупцією серед керівництва порту має на цей час набагато гіршу розвязку.

Нагадаю, 10 грудня 2020 року тимчасово виконуючого обов’язки директора Державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Ігоря Олександровича Шевченко затримали агенти НАБУ при отриманні взятки у розмірі 250 тис. доларів США». 

На перший погляд ніби все норм. Кругла цифра. Цікавий резонансний кейс, про який написало багато ЗМІ.

Здавалось ось вона «крупна корупційна риба,» яку обіцяв ловити і саджати Зеленський.

Але через деякий час виявилось, що не все так просто. 

На жаль, класична історія корупціонера «впіймав-показав-відпустив» продовжилась.

Спершу Ігоря Шевченка відпустили із СІЗО під заставу. 

На його місці був призначений виконуючий обовя'зків, який почав поступово розгрібати «корупційні хащі,» які лишив йому попередник. 

Але комусь це видно не сподобалось. Тому що буквально за декілька днів після виходу Шевченка із СІЗО, як він знову очолив порт.

Чесно, логіку міністра інфраструктури, який видав цей наказ – не розумію. 

Але є два варіанти. Підлеглий прекрасний чиновник і без нього порт не може функціонувати.

Другий. Підлеглий щось знає таке, що не повинно вийти у публічну площину. І, можливо, «ця інформація» стосується і самого міністра.

Тож поки ми обдумуємо мотивацію міністра хотів би задати йому публічно одне питання: наскільки законно і логічно поновлювати до завершення слідства на посаді людину, яку задокументували з хабарем у 250 000 доларів США?

А поки ми чекаємо відповідь на це питання задам наступне. Пане Міністре, чим завершиться історія з директором держпідприємства "Одеський морський торговий порт" Олексієм Мясковським, якого лиш підозрюють у махінаціях?

Ви його теж поновити за декілька тижнів на посаді?

Якщо ні – тоді чому ви поновили на посаді Ігоря Шевченка, якого арештували під час отримання хабаря?

Від послідовності і відкритості відповіді на ці питання можна буде скоро дати відповідь наскільки послідовно і щиро міністр бореться з корупцією у морській інфраструктурі.

Або не бореться.

Але у такому разі він публічно підставляє всю вертикаль влади, включаючи Президента Зеленського. І останній, як гарант Конституції та дотримання правил в країні, має сказати своє слово та дати оцінку Міністру, який поновлює на посаді людину, яка знаходиться під слідством.

У будь-якому разі публічна реакція на цю ситуацію або Міністерства Інфраструктури або Офісу Президента стане лакмусовим папірцем наскільки Влада готова до реальної боротьби з корупцією.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]