UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
28.09.2020 10:19

Чому Кличко напередодні виборів роздає нереалістичні обіцянки?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Наскільки реалістична обіцнка Кличко відремонтувати за два роки міст Патона?

Чесно кажучи, особисто у мене до Віталія Кличко останнім часом все більше запитань. Взяти хоча б його недавню обіцянку щодо моста Патона: Кличко заявив, що аварійний шляхопровід почнуть ремонтувати вже найближчим часом і що реконструкція обійдеться в 7 млрд гривень. Дуже своєчасна обіцянка - за місяць до виборів, ага. Примітно, правда в цьому лише одна - що міст справді в аварійному стані, причому настільки, що вже є прямою загрозою для киян, які ним користуються.

Що ж стосується решти... Взяти хоча б терміни. Зовсім нещодавно, на початку вересня, "Київавтодор" офіційно заявив, що тільки документацію для початку ремонтних робіт на мосту будуть готувати... два роки! Два роки, Карл!

Якщо для Кличка це "найближчим часом", то тут навіть коментувати нічого. Бо фактично мер дав завідомо нереалістичні обіцянки. Чи, може, -  обманув?..

Що, до речі, теж досить дивно, адже нам показують нібито захмарні рейтинги чинного міського голови. Навіщо тоді давати такі дивні обіцянки?

Ну і не можна не відзначити другу дивну обіцянку Кличка по мосту Патона - про реконструкцію за 7 млрд.

Тут мені приходить на пам’ять  у скільки разів зріс бюджет реконструкції, скажімо, Шулявського мосту в порівнянні з початковими планами. Або згадати, як з подачі Кличка Київрада виділяє все нові й нові сотні мільйонів на добудову Подільсько-Воскресенського мосту.

Тож можемо навіть влаштувати тоталізатор і робити ставки, у скільки в підсумку обійдеться ремонт моста Патона. І коли він закінчиться. Мій прогноз: 20 млрд грн, 2025 рік. Якщо, звичайно, міст до тих пір доживе...

Cпостерігаймо.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]