UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
01.09.2020 11:35

Чи зіб'є Кличко Зеленського на президентських виборах?

Політичний консультант, стратегування кампаній

​Стартом кампанії до місцевих рад в Україні де факто розпочався великий "виборчий марафон" де на фініші головним призом стане президентська булава.

Адже всі парламентські партії розглядають місцеві вибори виключно (!) як трамплін на президентські. Але поміж парламентських лідерів є ще одна темна конячка, яка давно мріє про перемогу у президентських перегонах. Здогадались про кого мова? Точно — Кличко.

Президентські амбіції він мав ще до Євромайдану, коли очолював парламентську фракцію "Удар." І президентські перспективи тоді у нього були доволі райдужні. Зокрема Фонд "Демініціативи" восени 2013 малював президентські рейтинги Кличка на рівні 40%. Але після Євромайдану та втечі Януковича все змінилось. У травні відбулись переговори з Фірташем у Відні. В результаі «Віденського» пакту Президентом став Порошенко.

Кличку лишили Київ. Як єхидно сказав один із його екс-колег «сплавили Кличка» з парламенту у київське заслання. Однак Віталій людина амбітна і відмовлятися від своїх намірів не звик. Після закінчення каденції Порошенко він більше не пов'язаний жодними зобов'язаннями, і на наступних виборах зможе балотуватися в президенти. І як мені розповіли знаючі люди — буде.

Тут йому в нагоді стануть домовленості Віталія Кличка з Володимиром Зеленським. Точніше — з його оточенням. Кажуть, минулої осені, після потужного пресингу з боку Офісу президента й афілійованих з ним ЗМІ, меру вдалося виторгувати собі безхмарне існування в обмін на те що поділився впливом в столиці та задовільнив ряд кадрових "хатєлок" Офісу Президента.

І зараз в оточенні чинного глави держави впевнені, що у них в плані Кличко «все схвачено» і боятися нічого. От саме на цьому здається і може зіграти мер, який дааавно мріє здобути президентську булаву. Він уже зараз починає будувати плани, як би йому "збити" нинішнього гаранта на майбутніх виборах. Оточення Кличка теж підігріває ідею, що Кличко зможе не тільки скласти реальну конкуренцію, але і переграти Володимира Зеленського на президентських виборах.

Кажуть, паралельно зі штабом, який веде його місцеву кампанію, повноцінно розпочав працювати й штаб на майбутню президентську кампанію. До речі, чи не з цими амбітними планами пов'язана реанімація партії УДАР, яка почала вести активну виборчу кампанію в низці регіонів України?

Чи вийде Кличку реалізувати свої президентські амбіції — покаже час. Для початку Кличко має з гарним результатом виграти у Києві.

Спостерігаймо.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]