UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
05.03.2019 16:12

Суд скасував 315 Постанову КабМіну - що далі?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Які наслідки матиме вчорашє рішення суді Аблова на соціально-економічну ситуацію країни?

Сухі факти: Суддя окружного суду Аблов скасовує не діючу Постанову №315, замість якої вже пів року діє Постанова № 867. Таким чином було "скасоване те чого не має, щоб довести не зрозуміло що."

Однак, незважаючи на цей оксюморон, юристи ЮВТ трублять про перемогу, анонсують зниження ціни на газ для населення та імовірні мільярдні компенсації громадянам коштів з державного бюджету. Якщо гіпотетично уявити, що штабісти Леді Ю. праві, можна лиш уявити наслідки для фінансової стабільності Держави, якщо розпочнуться багатомільярдні виплати, які абсолютно не передбачені у державному бюджеті.

Паралельно ми отримали репутаційні втрати в очах МВФ та інших міжнародних партнерів, оскільки знову продемонстрували, що для нас поняття "верховенства права" та уміння дотримуватись взятих зовнішніх зобов’язань не існує. Адже частина українських політиків в черговий раз продемонструвала, що в угоду політичної сиюсекундної кон’юнктури вони здатні покласти на олтар перемоги фінансову та економічну стабільність держави.

Наслідки. МВФ уважно вивчає вчорашнє рішення. І у разі якщо воно вступить в силу співпраці з Україною одразу припиниться. А це означає, що ми не доотримаємо наступний транш МВФ і країна стане на один крок ближче до дефолту.

Саме тому для мене очевидно, що Уряд, який дбає про фінансову стабільність Держави та збереження іміджу перед міжнародними партнерами, ухвалу суду оскаржить і Постанова в дію не вступить. По факту вчорашнє рішення своєрідні "танці з бубнами перед електоратом," політичний піар, мета якого запустити "медійний пил" у "вуха виборців".

Тепер найголовніше питання - чому це рішення було ухвалене саме зараз? Все просто, в умовах спадання динаміки рейтингу Тимошенко, що демонструють всі (!!!) провідні соціологічні структури, її Штаб вирішив відійти від риторики "нового курсу," "блокчейну," "3d технологій," і повернутися до старої доброї "соціальної риторики" кидаючи для реалізації цієї стратегії всі ресурси. До речі, остання запущена в інформ простір штабістами Юлі тези "поверну кошти вкладникам Ощадбанку СРСР" є не прямим доказом моєї гіпотези. Однак, оскільки на "соціальній ниві" "пасуться" більшість кандидатів думаю це помилка, оскільки в очах виборців вона втрачає імідж "візіонерки," "стаючи однією із патерналістських кандидатів. Ситуацію для Юлі ускладнює Гриценко, який після "гамбіту Садового," почав дихати їй в спину отримавши всі шанси випередити її у боротьбі за 2-3 місце останнє.

Аблов - суддя, який 9 грудня 2013 року ухвалив рішення дозволити Беркуту розігнати Майдан. Не покаране і не люстроване зло повертається.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]