UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
19.10.2018 11:25

Чи розблокує парламент роботу НАЗК?

Політичний консультант, стратегування кампаній

НАЗК починає вивантаження 2,5 млн електронних декларацій в автоматизовану систему логічного арифметичного контролю. Однак наразі їх автоматична перевірка заблокована

Сьогодні Національне агентство з питань запобігання корупції починає вивантаження 2,5 млн електронних декларацій в автоматизовану систему логічного арифметичного контролю. Це частина плану з тотального контролю та виявлення корупційних порушень, який було ухвалено під тиском громадських організацій та наших міжнародних партнерів. 

Уявіть, наскільки зросте ефективність роботи Агентства, коли відповідність відомостей в деклараціях чиновників та посадовців, доцільність їх перевірки буде визначатися не в ручному режимі, а автоматично! Проте, в цьому полягає і головна проблема, яка наразі гальмує запуск системи на повну потужність – вже близько року народні депутати блокують розгляд законопроекту 7276, який відкриває автоматизованій системі перевірки декларацій доступ до 6 реєстрів Міністерства юстиції.

 Зокрема, мова іде про реєстр речових прав на нерухоме майно; реєстр обтяжень рухомого майна; Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань; реєстр актів цивільного стану громадян; Єдиний реєстр довіреностей та Спадковий реєстр. 

Сьогодні зранку прес-служба Національного агентства оприлюднила заяву, в якій Голова НАЗК Олександр Мангул закликає керівництво парламенту розглянути проект закону 7276 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного доступу Національного агентства з питань запобігання корупції до інформації, необхідної для реалізації його повноважень» наступного пленарного тижня 6 – 9 листопада. 

Провідні антикорупційні організації України, Реанімаційний Пакет Реформ, Громадська рада НАЗК вважає за потрібне підтримати «ініціативу 7276» та розпочати кампанію на користь ухвалення документу. 

Сподіваюся, що в парламенті знайдеться багато наших союзників – людей, які щиро прагнуть викорінити корупцію в державі. Опонентів будемо переконувати, що часи, коли імітацію боротьби з корупцією можна було видати за справжню боротьбу вже в минулому. 

Суспільство чекає на реальні кроки у протидії корупції! 

 #7276_виявляє_корупцію

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]