UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.10.2018 16:28

Ічня. Кожен зобовязаний відпрацювати свою зону відповідальності

Політичний консультант, стратегування кампаній

Всі мають виконати свою місію у час виклииків для країни.

Президент. Скликати терміново засідання РНБОУ на якому заслухати міністра оборони та начальника генерального штабу, що було зроблено після минулорічної аналогічної катастрофи у Калинівці. Суспільство має отримати чітку відповідь, після якої винні мають бути звільненими та покараними. І це точно не має бути "сержант, який не покосив траву." Якщо цього не буде зроблено негативний рейтинг Муженка продовжуватиме "бити" по еклекторальному рейтингу Президента.

Премєр. Вилетіти на місце катастрофи, що він власне і зробив, очоливши на місці оперативний штаб. Після повернення, на засідані Уряду, у середу заслухати інформацію як були використані 100 млн грн, які були виделені Урядом минулого року силовикам із резервного фонду для уникнення подібних катастроф. Затвердити програму по допомозі постраждалим та евакуйованим особам з Ічні. На жаль, після Балаклеі та Калинівки, Уряд має аналоги подібних ефективних програм. До речі, після цих катастроф всі постраждалі завдяки Урядовим програмам отримали компенсацію всіх збитків.

Парламент. Провести экстерне засідання профідбного комітету на якому заслухати військових. За результатами слухань підготувати проект постанови на наступний сесійний тиждень. 

Місцеві органи влади. Допомогти біженцям, забезпечивши їх найнеобхіднішим.

Експерти, журналісти, блогери. Коментувати (бажано фахово) і не істерувати (!) що "все пропало." Але при цьому контролювати і вимагати від влади відповіді на не зручні питання.

І останнє. На мою думку, це диверсія, замовник якої "плюгаве Мордорське пуйло." Саме у Москві сидить наш найбільший ворог. Але поки ми не наведемо порядок у країні, ми не зможемо його перемогти

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]