UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.08.2018 12:42

Так хто ж напав на Катерину Гандзюк?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Нацполіція прозвітувала, що спіймала підозрюваного, але оскільки вона не надала жодних доказів це породжує недовіру до цієї інформації

Після трьох днів безпрецедентного тиску з боку суспільства та міжнародних інституцій Національна поліція бравурно прозвітувала про арешт нападника на Катерину.

Ми, друзі Каті, з одного боку вітаємо цю інформацію, яка демонструє, що поліція якісно та оперативно виконала свою роботу, а з іншого ставимось до неї із певним застереженням. 

По перше, цей ‘”успіх” дивним чином співпав із пятничним рішенням Генерального прокурора передати справу від Національної Поліції до центрального апарату СБУ. Однак станом на суботній ранок поліція відмовляється передавати справу до СБУ, що цілком очевидно продовжує породжувати недовіру у суспільства. 

По друге, пройшла уже доба після переможених заяв речника НацПоліції, але до цього часу силовики не надали жодних достовірних доказів, що спіймали справжнього нападника. 

На нашу думу, якщо НацПоліція дійсно впіймала злочинця, то в чому проблема провести переможну прес- конференцію, на якій, після демонстрації достовірних доказів, передати справу до СБУ. Ця не зрозуміла пауза в діях НацПоліції заставляє нас сумніватися, що впіймана людина є справжнім злочинцем, а не “цапом відбувайлом.” 

Саме тому ми вимагаємо:

- у найкоротші терміни опублікувати фото імовірного злочинця, надавши інші достовірні докази його причетності до нападу на Катю;

- провести упізнання злочинця, долучивши до цього безпосередньо Катю та її батька.

Така відкритість з боку НацПоліції дозволить повернути довіру з боку суспільства, яка похитнулась до них протягом останнього тижня.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]