Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
07.02.2018 08:39

Парламентські виклики 8 сесії: квотний дерибан чи продовження реформ

Політичний консультант, стратегування кампаній

Наступні кілька тижнів центр політичного тяжіння плавно переміститься у парламент. Ось не повний перелік ключових реформаторських завдань, які депутати мають вирішити протягом перших двох парламентських лютневих тижнів:

Антикорупційнийблок: 

1) Прийняття у першому читанні законопроект проАнтикорупційний суд та публічне доопрацювання законопроекту із врахуваннямрекомендацій Венеціанської комісії. 
 
2) Скасування е-декларування для громадськихактивістів. Найоптимальнішим для громадськості є законопроект №6271.Законопроект №6674 хоч і скасовує е-декларування, але запроваджує додатковузвітність для громадських організацій, що також не сприймаєтсья більшістюгромадських обєднань. Ну і зовсім неприйнятним є законопроект №6675, якийвиключно вводить додаткову звітність для інститутів громадянського суспільства,не скасовуючи при цьому е-декларування для громадських активістів. Детальнішепозиція РПР викладена тут  http://bit.ly/2EIrKDa

Економічний блок: 

Прийняття Урядових законопроектів необхідних для економічного зростаннякраїни.

4591(бізнес-омбудсмен) Розширюються повноваженнябізнес-омбудсмена  і його заступників, щодозволить ефективніше захищати права підприємців 
 
№7114-д (кредитний реєстр) – полегшить доступ для фінансування малому тасередньому бізнесу.

№4666 (для кращої роботи бізнесу) – чергова дерегуляція, впровадження якоїдозволить пожавити бізнес клімат. 

№6141 (щодо залучення інвестицій) – стимулювання іноземних портфельнихінфестицій (впровадження інституту номінального утримувача).

№6542д (поліпшення бізнес-клімату) дозволяє покращити бізнес клімат україні.

№7055 (ринки капіталу) законопроект,запроваджує поняття регульованих ринків; - систематизує види цінних паперів;
 - визначає поняття похіднихфінансових інструментів (деривативів); 
 - захищає інвесторів у облігації;
 - зменшує ризики фінансових криз шляхом створеннярепозиторію та центрального контрагента; 
 - приводить ціннопаперове законодавство увідповідність до вимог ЄС

№ 7180 про нові правила корпоративного управління в держбанках. 

№6428 про корпоративне управління в держкомпаніях.

РПР експертно долучався до розробку законопроектів і наразі підтримує їхприйняття у найкоротші терміни

Кадровый блок:

Один із найважливіших викликів цієї сесії, зважаючи на те, що значначастина ключових державних посад або не заповнені, або замість керівникаобовязки виконують в.о., що негативно відбивається на ситуації в країні.

1) Призначення голови НБУ.

Наразі внесену Президентом кандидатуру фракції коаліції готові підтриматиза умови подальшого квотного перерозподілу інших вакантних посад одними зключових яких є обрання нових членів ЦВК.

Наразі Президент подав 14 кандидатур на 13 місць, що звільняються. Середпретендентів є представники всіх фракцій та груп за виключенням «Опозиційногоблоку.» Така ситуація не задовільняє останніх і вони вже виступили із заявоювимогою включити до переліку претендентів їх двох кандидатів.

Але оскільки поданих кандидатів на одного більше ніж є вакантних місць, аголосування за кожного кандидата відбуватиметься персонально наразі дуже вакопередбачити чи всі парламентські опозиційні партії отримають своєпредставництво у ЦВК.

Однак це не єдина вимога НФ. У парламентських кулуарах вже більше року чутивідлуння не простих переговорів між БПП та НФ. Станом на сьогодні останнікатегорично відмовляються голосувати за нового голову НБУ якщо БПП не підтримаєна посаду Уповноваженого з прав людини депутатку від НФ Л. Денисову. БПП наразіне готовий однозначно підтримувати Денисову оскільки має на цю посаду своїхкандидатів. Таким чином обрання нового голови НБУ та членів ЦВК по сутізаблоковане.

А без нового голови НБУ МВФ не надасть нового кредиту навіть якщо парламентухвалить закон про Антикорупційний суд.

Також членами коаліції активно обговорюється пропозиція під час лютневогоквотного перерозподілу посад «міжкоаліційно перерозподілити» нове керівництво Рахунковоїпалати та заповнити вакантні посади Міністрів. Адже як свідчить практика, таківеликі кадрові комбінації рідко виконуються повноцінно. Тому у вірогідністьцього сценарія не дуже віриться.

Окрім того, коли включається "квотна," а не професійна логіка притакому гігантському кадровому маховику на посади ключових інституцій надержавну службу  отримує  виключно "партійних маріонетків". 

Найважливіше, щоб за «квотним дерибаном» депутати не забували про Урядовіекономічні реформи. Адже з наближенням Президентських та парламентських виборівчасу на реформи все менше. І якщо найближчим часом в країні не покращитьсяекономічна ситуація, не буде створений Антикорупційний суд та скасованее-декларування для громадських активістів то навіть наявність свого голову НБУ,більшості у ЦВК, контроль за Рахунковою палатою не дозволить діючій владілишитись на своїх позиціях.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net