UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.01.2018 20:19

Три тренди останьного парламентского нижня

Політичний консультант, стратегування кампаній

Останній сесійний парламентський тиждень здатний запустити три принципово нові тренди в українському політичному житті 2018 року.

Останній сесійний парламентський тиждень здатний запустити три принципово нові тренди в українському політичному житті 2018 року:

1) Вівторок. Прийняття законопроекту по реінтеграцію Донбасу. По суті це кінець АТО і Мінська та початок принципового нового дискурсу щодо Війни на Сході.

Дискурсу, в якому Росія чітко(!) називається Агресором. Дискурсу, якого дуже не хочуть і бояться на Заході і який так потрібний Україні. Це призведе до принципово іншої форми реагування на Війну на Сході. І тепер Захід на зможе "стидливо робити вигляд що нічого не має" і в Україні "громадянська вінйа".

В інших моментах законопроект вирішує давно наболілі проблеми: припиняє АТО, дозволяє застосовувати ЗСУ силу, реабілітовує дії військових, дозволяє краще в юридично правовій формі вирішувати пробоему на Сході.

Цей законопроект не просто позитивний крок це - прорив.

2) Четверг. Прийняття в цілому Урядового законопроекту щодо приватизації державних підприємтсв. Не секрет, що державні підпримства завжди були "кормушкою." Єдиний вихід - тотальна прозора приватизація державних ( але не стратегічних чи казенних - читай військових - підприємств). Одразу вбиваємо двох зайців - убиваємо корупцію та покращуємо менеджмент. Уряд спільно з парламентом підготував до другого читання гарний законопроект - спостерігаємо.

3) Анонсований сьогодні фракцією БПП законопроект щодо скасування е-декларування для громадських активістів. Як громадський активіст, чия е-декларація вже другий рік знаходиться в системі не бачу жодних проблем декларувати свої статки публічно. Однак (!) спільно з спільною РПР вважаю що низка норм діючого законодавства несе загрозу для діяльності активістів, які системно протидіють корупцію у більшості сфер.

У Влади є прекрасний шанс не словом а ділом продемонструвати, що у цій боротьбі ми союзники. Уважно спостерігаємо і робимо висновки виключно по результатам голосування. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]