UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
19.12.2017 11:14

Урядові "миколайчики" для бізнесу

Політичний консультант, стратегування кампаній

Уряд ухвалив черговий пакет "рішень на користь бізнесу."

На понеділковому засіданні КабМіну відбулась дерегулятивна революція, яка дозволить суттєво спростити роботу українському бізнесу в 2018 році. З ініціативи Володимира Гройсманна та Степана Кубіва бізнес отримав наступні "миколайчики." 

1. Скасовано понад 340 не потрібних, регуляторних актів (ліквідовано 5000 сторінок "сміття," яке породжувало корупцію заважаючи працювати бізнесу).  
 
2. Збільшили граничні ліміти при використання розрахункових операцій (РРО) з 200 до 500 тисяч грн. Тепер  використання РРО стане дешевшим і зручнішим, натомість держава отримує можливість реально контролювати обіг коштів підприємства, аби уникнути сірого імпорту мінімізації оподаткування.

3. Спростили порядок відкриття та діяльності іноземних представництв (зміни до Постанови #146). 
 
4. Скасували необхідність видобувним компаніям переоцінювати запаси корисних копалин кожні 5 років. 
 
5. Спростили митне оформлення в портах. До вчорашнього дня  без попередньої електронної декларації іноземним судам не дозволялося заходити в акваторію порту. Тепер іноземним суднам дозволяється заходити в порт, вивантажувати товар через 24 години після надання декларації.

6. І чи не найголовніше - був запроваджений «розумний мораторій» на перевірки бізнесу в 2018 році. Зокрема всі перевірки будуть фіксуватися в он-лайн системі, яка збиратиме аналітику і допомагатиме керувати ризиками.  
 
Це дозволить  сформувати індивідуальний перелік вимог для кожного виду бізнесу – чек-ліст. Чек-ліст буде придатний для самоконтролю, контролер не зможе перевірити більше, ніж міститься в чек-листі. Чек-ліст генеруватиметься автоматично на підставі отриманих даних.  Он-лайн система у відкритому режимі генеруватиме всі бази даних про перевірки і їх результати. Також на цьому єдиному ресурсі будуть зібрані плани перевірок, вимоги до бізнесу,результати перевірок, санкції і результати оскарження. Завдяки цьому підприємство знатиме, хто і коли має прийти з плановою перевіркою і сам проконтролювати, чи не допущено порушень при призначенні перевірки. 
 
Ухвалені рішення створюють комфортні умов для ведення бізнесу в Україні та сприяють пришвидшенню економічного зростання і збільшенню інвестицій та створенню нових робочих місць.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]