Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
19.12.2017 11:14

Урядові "миколайчики" для бізнесу

Політичний консультант, стратегування кампаній

Уряд ухвалив черговий пакет "рішень на користь бізнесу."

На понеділковому засіданні КабМінувідбулась дерегулятивна революція, яка дозволить суттєво спростити роботуукраїнському бізнесу в 2018 році. З ініціативи Володимира Гройсманна таСтепана Кубіва бізнес отримав наступні "миколайчики." 

1. Скасовано понад 340 не потрібних, регуляторнихактів (ліквідовано 5000 сторінок "сміття," яке породжувало корупцію заважаючи працювати бізнесу).  
 
2. Збільшили граничні ліміти при використаннярозрахункових операцій (РРО) з 200 до 500 тисяч грн. Тепер  використанняРРО стане дешевшим і зручнішим, натомість держава отримує можливість реальноконтролювати обіг коштів підприємства, аби уникнути сірого імпорту мінімізаціїоподаткування.

3. Спростили порядок відкриття та діяльності іноземнихпредставництв (зміни до Постанови #146). 
 
4. Скасували необхідність видобувним компаніямпереоцінювати запаси корисних копалин кожні 5 років. 
 
5. Спростили митне оформлення в портах. Довчорашнього дня  безпопередньої електронної декларації іноземним судам не дозволялося заходити вакваторію порту. Тепер іноземним суднам дозволяється заходити в порт,вивантажувати товар через 24 години після надання декларації.

6. І чи не найголовніше - був запроваджений «розумниймораторій» на перевірки бізнесу в 2018 році. Зокрема всі перевірки будутьфіксуватися в он-лайн системі, яка збиратиме аналітику і допомагатиме керуватиризиками.  
 
Це дозволить  сформуватиіндивідуальний перелік вимог для кожного виду бізнесу – чек-ліст. Чек-лістбуде придатний для самоконтролю, контролер не зможе перевірити більше, ніжміститься в чек-листі. Чек-ліст генеруватиметьсяавтоматично на підставі отриманих даних.  Он-лайнсистема у відкритому режимі генеруватиме всі бази данихпро перевірки і їх результати. Також на цьому єдиному ресурсібудуть зібрані плани перевірок, вимоги до бізнесу,результати перевірок, санкціїі результати оскарження. Завдяки цьому підприємствознатиме, хто і коли має прийти з плановою перевіркою і сам проконтролювати, чине допущено порушень при призначенні перевірки. 
 
Ухвалені рішення створюють комфортні умов для ведення бізнесу в Україні та сприяють пришвидшенню економічногозростання і збільшенню інвестицій та створенню новихробочих місць.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net