UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.12.2017 17:44

Онковорі діти нарешті зможуть отримувати повноцінну допомогу в Україні

Політичний консультант, стратегування кампаній

Перша черга лікарні «Охматдит» добудована і введена в експлуатацію. Уряд Гройсмана виконав обіцянку добудувати «Охматдит», якого українці чекали понад шість років.

Будівництво нового корпусу для онкохворих дітей в лікарні Охматдит тривало останні 7 років. Весь цей час сотні мільйонів гривен замість того щоб іти на будівництво осідали в кишенях Богатирьова, Азаров та низки інших представників старої влади.  
 
Як результат замість того, щоб добудований корпус почав працювати в інтересах життя і здоровя українських дітей будівництво перетворилось на символ корупції та ганьби.  
 
Поки можновладці дерибанили кошти українські онкохворі діти були вимушені їхати лікуватись в Ізраїль, Білорусь (!) країни Європи та Америку. 
 
Якщо чесно, коли Гройсман рік тому оголосив, що новий корпус буде добудована за рік особисто мені в це не дуже вірилось - подібну пісню чув починаючи з 2011 року. 
 
Однак наразі маю визнати Премєр слово дав і слово своє дотримав. 
 
В експлуатацію введено перший пусковий комплекс лікарні зальною площею 26 тис. кв. м. - це сучасні діагностично-лікувальні та лабораторні приміщення. Також буде запущено лінійний прискорювач, КТ, тримодальну систему ОФЕТ-ПЕТ-КТ та МРТ.  
 
В новому добудованому лікувально-діагностичному центрі лікарі «Охматдиту» зможуть проводити вдвічі більше складних операцій і прийняти в 1,5 рази більше хворих дітей, яким потрібне комплексне лікування. 
 
Лікувати онкологічні захворювання у дітей будуть з використанням сучасного обладнання та застосуванням новітніх методик, що дозволить зберегти найцінніше – життя дітей. 
 
За словами Гройсмана наразі в новому корпусі встановлюється обладнання та меблі і лікарня буде готова відкрити двері для маленьких онкохворих пацієнтів вже з березня наступного року.  
 
І найголовніше. Бажаю всім міцного здоровя і щоб ми та наші діти НІКОЛИ не скористались послугами цього нового лікувального центру
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]