UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
19.02.2017 22:18

Три закони, щоб зупинити ескалацію в суспільстві

Політичний консультант, стратегування кампаній

Блокада та сьогоднішні події на вулицях Києва лиш діагностувала проблему. Але встановлення діагнозу не здатне її вирішити. Потрібні термінові "хірургічні" дії. Згадується покійний Бендукідзе, який казав: "Коли у вас гангрена потрібно не імітувати лікуван

Владі необхідно переводити ситуацію з "вулиці" в "операційну" - парламент.
Прийняття протягом кільком днів трьох законів умовно: "про окуповані території" , "про особливості торгівлі з окупованими територіями" та "про енергетичну безпеку" здатні понизити градус ескалації. Ключове завдання: чітко прописати, які товари ми вимушено будемо закуповувати в ОРДЛО, вказати термін поки ми будемо їх закуповувати та прописати як у цьому році ми будемо позбавлятися цієї залежності.
І найголовніше прописати, як крок за кроком ми будемо позбавлятися від енергетичної залежності від кривавого вугілля з ОРДЛО.

Після цього найважливіше - чіткі дії з боку парламенту, Уряду, військових на їх виконання та контроль з боку суспільства за цим процесом.
Голосування за ці закони чітко покаже хто з депутатів хоче вирішити проблему, а хто має бажання лиш піаритись на проблемі та заробляти політичні бали.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]