UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.08.2016 21:18

В Миколаєві СБУ не законно затримало журналіста Олега Деренюгу

Політичний консультант, стратегування кампаній

В Миколаєві СБУ затримало активіста Руху "Під контролем" журналіста Олега Деренюгу.

Кілька годин тому Миколаєві СБУ затримало редактора незалежного інтернет видання "НикВести", координатора у Миколаївській області антикорупційного руху "Під контролем" Олега Деренюгу. Слідчий СБУ, який представився Сергієм Станковим, повідомив, що останні кілька годин Олег Деренюга уже кілька годин знаходиться в СБУ у звинуваченні у хибному мінуванні.

Друзі журналіста стерджують, що сьогодні весь день він був із ними поза межами Миколаєва і фізично цього не міг робити. Водночас вони повязують це затримання із незалежною та неупередженою його позицією Деренюги як журналіста та громадянина, який останні кілька місяців системно висвітлював факти, які свідчили про імовірну корупцію в роботі місцевої влади.

Активісти Руху "Під контролем" вважають це політичною розправою зі своїм колегою, з яким хоче розправитися місцева корумпована влада. Активісти найближчим часом направлять звернення до народних депутатів України, керівництву СБУ, НАБУ, Генпрокуратури та інших правоохоронних структур з вимогою провести незалежне розслідування факту переслідування незалежного журналістаИсточник: http://censor.net.ua/b3530
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]