Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
28.07.2016 17:32

Перші фінансові звіти партій уже в руках у громадськості

Політичний консультант, стратегування кампаній

Перші фінансові звіти партій уже в руках громадськості. Вчора, під час зустрічі у Національному агентстві з питань запобігання корупції директор департаменту з запобігання політичній корупції Роман Смик передав представникам Центру “Ейдос” 10 перших фінанс

Цей позитивний крок, засвідчує бажання НАЗК співпрацювати з експертнимсередовищем для протистояння політичній корупції. Лише прозорість і відкритістьзможе закласти той фундамент чесної політики, яка виведе Україну на якісноновий рівень.

 Звіти для дослідження були передані експертам з певними обмеженнями.Так, було обмежено доступ до отримання персональних даних людей, якіфінансували українські партії. Тим не менш, навіть отримана інформація вже даєможливість робити висновок про доброчесність партійного фінансування.

 Такий рівень співпраця – це якісний крок на шляху боротьбиіз політичною корупцією. І це ще раз показує, що компетентний громадський тискта політична воля можуть творити чудеса – уже восени, після детального аналізу,ми зможемо дізнатися багато цікавих речей про наші партії.

До речі, не подання фінансового звіту до НАЗК караєтьсядоволі символічним штрафом – 6800 гривен. Тому існує потенційний ризик, що рядпартй, які захочуть заховати своїх “реальних власників” просто не подадуть своюзвітність. Такий крок одразу продемонструє суспільству які партії не бажаютьбути прозорими перед своїми громадянами. І це буде приводом громадянам серйознозадуматися перед тим як робити свій вибір на наступних парламентстьких чимісцевих виборах.

 Віктор Таран, Голова Центру “Ейдос,” співзасновник коаліції“Гроші партій під контролем”

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net