UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.05.2016 11:04

ЗРАДА та ПЕРЕМОГА як індикатори емоційного стану суспільства

Політичний консультант, стратегування кампаній

В Україні секрет рейтингової статті чи посту у ФБ простий - настала чергова ?#?ЗРАДА. Але такий дискурс вбиває в Українців найголовніше - Віру та Надію у позитивні зміни в Країні.

На жаль, останнім часом деякі українські журналісти досить часто свідомо (!) маніпулюють інформацією чи заголовками для того щоб підвищити рейтинги статті чи видання. В Україні секрет рейтингової статті простий - настала чергова ? #? ЗРАДА

Яскравим прикладом такої маніпуляції є заголовки статтей з останніми соціологічними дослідженнями Центру Разумкова. В досліджені чітко вказувалося, що 35% респондентів схвально оцінюють призначення Гройсмана, а понад 20% українців вірять що цей Уряд буде ефективнішим ніж попередній. Але про це ніхто не згадав - більшість ЗМІ написали що 40% незадоволені призначенням Гройсмана....? Отже чергова #ЗРАДА та ? #? ЗНЕВІРА у те що позитивні зміни в Країні настануть.

Українські журналісти забувають, що їхні статті формують найголовніше - емоційний стан суспільства! А після таких заголовків і "рейтингово-зрадливих статей," які вбивають Віру в Майбутнє Країни, ми всі спільно дивуємося чому українці не хочуть жити в цій Країні та думають про еміграцію?

Олег Медвєдєв гарно описав "місію" ще одного рейтингового каналу "Шустер-LIVE" За його словами емоції, з якими запрошені покидали студію вчора: надія - 38%, страх - 29%, приниження 33%. Погоджуюся що є підстави вважати, що такий же настрій, тобто домінування страху і приниження, Шустер посіяв і за межами аудиторії перед телевізорами.

Подібним дискурсом зловживають низка експертів, які у ЗМі та ФБ так само розганяють переважно пости про # ЗРАДА. Адже як показує статистика ці пости набирають у три чотири рази більше “лайків” ніж пости чи статті про # ПЕРЕМОГА, а отже росте їхня персональна впізнаність та рейтинговість.

Український філософ Сергій Дацюк у своїх статтях неодноразово наголошував: "дискурс та меседжі, які закладають у суспільство журналісти та політики формують Картинку Майбутнього Країни. І без "позитивістського" настрою у людей (!!!) у те що досягнути якісних змін можливо, якісні зміни не настануть!

Саме тому на журналістах, експертах, політологах зараз як ніколи лежить відповідальність за морально-емоційний стан українського суспільства. Яке перебуває у пост травматичній травмі після Майдану та тій Війні, яка триває на східних кордонах держави .  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]