UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.04.2016 17:12

Депутати пообіцяли обрати склад Рахункової палати у травні

Політичний консультант, стратегування кампаній

Депутати пообіцяли у травні розблокувати вибори членів Рахункової палати. Вибори голови та членів Рахункової палати попередньо заплановано на наступний пленарний тиждень, який триватиме з 10 по 13 травня.

20 травня під час круглого столу організованого Центром політичних студій та аналітики "Ейдос" "Виклики та завдання перед оновленою Рахунковою палатою" депутати члени парламентського комітету з питань бюджету дали публічну обіцянку про те, що уже наступного місяця вони оберуть керівний склад Рахункової палати України.  «У травні ми плануємо розглянути і нарешті призначити 9 керівних членів Рахункової палати, органу, який відіграє ключову роль у контролі за використанням державних коштів,» –  сказа Віктор Кривенко перший заступник голови Комітету.

Для запуску роботи Рахункової палати Парламенту необхідно якнайшвидше призначити членів керівного складу. Це мають бути висококваліфіковані та незалежні фахівці. Адже від їх доброчесності та ефективності залежить незалежність Рахункової палати. Це ключова передумова для встановлення внутрішнього фінансового контролю за органами влади та підвищення ефективності використання ними бюджетних коштів.  

Політична криза, яка тривалий час існує в українському парламенті, стала причиною того що уже майже пів року  не можуть обрати керівний склад та голову Рахункової палати. 

Це при тому, що підкомітет Бюджетного комітету очолюваний І. Крульком провів співбесіди з кандидатами та відібрав 27 кандидатів з 67, які подали свої заявки до участі в конкурсі.

Через не голосування цього питання в парламенті у державному органі не можуть відбутися якісні зміни та реформування старих систем адміністрування, контролю та аудиту. 

Тож громадськість із особливою увагою та прискіпливістю буде пильнувати у травні за обіцянкою депутатів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]