Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.04.2016 17:12

Депутати пообіцяли обрати склад Рахункової палати у травні

Політичний консультант, стратегування кампаній

Депутати пообіцяли у травні розблокувати вибори членів Рахункової палати. Вибори голови та членів Рахункової палати попередньо заплановано на наступний пленарний тиждень, який триватиме з 10 по 13 травня.

20 травня підчас круглого столу організованого Центром політичних студій та аналітики "Ейдос" "Виклики та завдання перед оновленою Рахунковою палатою" депутати члени парламентського комітету з питань бюджету дали публічну обіцянку про те, що уженаступного місяця вони оберуть керівний склад Рахункової палати України.  «У травні ми плануємо розглянути і нарештіпризначити 9 керівних членів Рахункової палати, органу, який відіграє ключовуроль у контролі за використанням державних коштів,» –  сказа Віктор Кривенко перший заступник голови Комітету.

Длязапуску роботи Рахункової палати Парламенту необхідно якнайшвидше призначитичленів керівного складу. Це мають бути висококваліфіковані та незалежніфахівці. Адже від їх доброчесності та ефективності залежить незалежністьРахункової палати. Це ключова передумова для встановлення внутрішньогофінансового контролю за органами влади та підвищення ефективності використанняними бюджетних коштів.  

Політичнакриза, яка тривалий час існує в українському парламенті, стала причиною того щоуже майже пів року  не можуть обрати керівний склад та голову Рахункової палати. 

Це при тому, що підкомітет Бюджетного комітету очолюваний І. Крульком провів співбесіди з кандидатами та відібрав 27 кандидатів з 67, які подали свої заявки до участі в конкурсі.

Через не голосування цього питання в парламенті у державному органі не можуть відбутися якісні зміни та реформуваннястарих систем адміністрування, контролю та аудиту. 

Тожгромадськість із особливою увагою та прискіпливістю буде пильнувати у травні заобіцянкою депутатів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net