UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.06.2015 15:11

Порошенко оголосив хрестовий похід проти олігархів

Політичний консультант, стратегування кампаній

Підтримка Порошенком ідеї державного фінансування політичних партій його хід у боротьбі з олігархами та політичною корупцією

Сьогоднішня заява Президента України Петра Порошенка про необхідність впровадження в Україні державного фінансування політичних партій свідчить про його намір боротися з олігархами та політичною корупцією в парламенті. Крім держфінансування, згаданий Президентом закон радикально збільшує прозорість партійних кас, фінансування виборчих кампаній та суттєво обмежує можливості для фінансування партій олігархами.

Фактично Президент дав чітко зрозуміти, що партії мають залежати лише від виборців, а отже вплив олігархів на політику має бути мінімізований. Вочевидь, цей закон стане для Порошенка ще одним засобом для послаблення олігархів та позбавлення їх впливу на політику. Адже якщо зараз вони, по факту, контролюють значну частину парламентарів через фінансову підтримку їх партій, то з прийняттям закону така можливість буде втрачена. Разом з впровадженням державного фінансування партій, закон також змінює саму систему фінансування партій та їх звітності, не залишаючи шансів партіям-утримуванцям олігархів».

До речі в парламенті вже два місяці лежить відповідний законопроект № 2563 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансування діяльності політичних партій». ( http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54674 )

«Профільний комітет , який має розглядати цей законопроект  «З питань правової політики і правосуддя» , очолює депутат від фракції Блоку Петра Порошенка Руслан Князевич . І саме те наскільки швидко законопроект буде доопрацьований направлений до сесійноого залу стане індикатором щирості Президента реально боротися з політичною корупцією в країні

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]