UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.05.2015 13:25

Україна подала заявку на членство в ЄС. Поки від імені громадськості

Політичний консультант, стратегування кампаній

На самміті Східного партнерства, який відбувається в Ризі, представники громадянського суспільства України подала заявку на членство в ЄС. Тепер наступний хід за Президентом та Урядом

Сьогодні під час Самміту Східного Партнерства п редставники громадянського суспільства України подати заявку на членство України у Європейському Союзі.
(З текстом заявки можна ознайомитися тут http://cpsa.org.ua/novyny/gredstavnyky-hromadyanskoho-suspilstva-ukrajiny-podadut-zayavku-na-chlenstvo-ukrajiny-u-evropejskomu-soyuzi/ )
Аналогічний крок здійснили представники громадянських суспільств Грузії та Молдови. Заявку, від імені української делегації, Йоханесу Хану, Комісару з питань розширення ЄС, як координатор Національної платформи громадянського суспільства країн Східного Партнерства вручив особисто у присутності  кількох сотень представників громадянського суспільства України, Молдови, Грузії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, країн-членів ЄС, дипломатів та урядовців - учасників конференції громадянського суспільства СхП.
Цей жест символічний, але як показує історія достатньо ефективний. Аналогічну процедуру ми зробили півтора роки тому на попередній конференції Громадянського суспільства Східного Партнерства у Вільнюсі всупереч позиції режиму Януковича ми ініціювали громадське підписання Договору про Асоціацію України – ЄС. Це спричинило незворотні події в Україні та призвело до офіційного підписання Угоди на державному рівні.
Сьогодні вважаємо за свій обов’язок продовжити традицію і втілити багаторічні прагнення українців. Цьогорічний саміт Східного Партнерства в Ризі має принести нову якість у відносини України з ЄС.
Громадянське суспільство України підтверджує свою лідерську місію у справі європейської інтеграції і заохочує владу до послідовних рішучих дій заради європейського майбутнього країни.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]