Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
20.05.2014 16:49

Ефективне урядування - запорука якісних реформ

Політолог

За більше ніж двадцять років незалежності в країні фактично не змінились політики та управлінці.

За більше ніж двадцять років незалежності в країні фактично не змінились політики та управлінці. В той же час, попри постійні заяви про нові підходи та методи до управління все залишилось незмінним. В українському суспільстві далі продовжує домінувати думка про те, що зi зміною "старих" політиків на "нових" все стане на краще. Однак, політики змінюються, а життя залишається таким, яким і було.

Стає все очевиднішим, що зміна обличча не є вирішенням суспільних проблем. Цю ситуацію може змінити дещо інше, а саме - ефективне управління людським капіталом та державою. Тільки через нові принципи в управлінні можна спробувати вивести рівень життя на нову, кращу сходинку.

Так, на початку квітня цього року Львівська бізнес школа та Український католицький університет розпочали програму навчання майбутніх урядовців, спеціалістів з ефективного управління "Good Governance". Це є одним із перших кроків на шляху до вдосконалення управління.

goodgov


Основним завданням програми "Good Governance" є підготувати нову хвилю управлінців для державних структур, які матимуть інновативне мислення, розумітимуть, як можна впроваджувати зміни при кризовій ситуації в державних органах і практикуватимуть етичні принципи та моральні цінності на користь спільноти.

Відкриття програми супроводжувалось виступами світових та українських експертів з державного управління та організаційного розвитку. Зокрема, перед слухачами виступили: Адріан Сливоцьки з темою етичного лідерства в бізнесі та урядових структурах; Алла Георгіаді розповіла детальніше про важливість начання дорослих; Ігор Коліушко ознайомив із нинішньою та майбутньою взаємодією інституцій державної влади; Валентина Теличенко дискутувала щодо проведення люстрації; а також про те, як здійснюється і повинно здійснюватись лобіювання розповів Денис Базилевич.

lecture_GG


Загалом, це є першою спробою створити групу людей, які об’єднані бажанням втілення ефективного урядування в усіх сферах життя держави. Завершальним етапом програми є розробка учасниками бізнес-дизайну країни - якісного продукту, який допоможе внести такі довгоочікувані зміни в управлінні та наблизити до вирішення проблем суспільства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]