Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.02.2014 12:27

Хто справжній "іноземний агент"?

Політолог

Ухвалені нашвидкоруч закони могли фактично призвести до запровадження адміністративної та кримінальної відповідальності за будь-яку громадську активність та введення російської практики «іноземних агентів».

На початку січня було прийнято ряд законів, які отримали назву«диктаторські». Ухвалені нашвидкоруч закони могли фактично призвестидо запровадження адміністративної та кримінальної відповідальності забудь-яку громадську активність та введення російської практики«іноземних агентів».

Серед них був і такий, що безпосередньо зачіпає інтереси багатьох групсуспільства - Закон № 721-VII «Про внесення змін до Закону України «Просудоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додатковихзаходів захисту безпеки громадян». У запропонованих змінах внесенопропозицію обмежити дільність організацій, які отримують фінансовупідтримку з-за кордону та збільшити контроль за ними.

Пропонуючи цей закон представники влади вважали, що шляхомобмеження діяльності «прискіпливих» організацій вони зможутьефективніше працювати та виконувати свою діяльність. Однак саме черезтаке обмеження може постраждати велика кількість зацікавлених групсуспільства, у тому числі і сама держава.

Мова йде про проекти, що підтримуються у рамках договорів міжнародноїтехнічної допомоги урядами інших країн. Така допомога є безповоротноюта на безоплатній основі, тобто не підлягає повернення і спрямовуєтьсядержаві-реципієнту на необхідні суспільні потреби.

Проекти міжнародної технічної допомоги стосуються надання Українірізноманітної та різносторонньої підтримки. До таких проектіввідносяться: підтримка малого та середнього бізнесу, спільних науковихпроектів, доступу до правосуддя та правової обізнаності в Україні,різноманітні навчальні стипендії (Фулбрайта, Маскі, Гамфрі, Боша, тощо),а також інституційна підтримка міністерств та інших органів влади.

Завдяки таким проектам здійснюється підтримка програм: боротьби із наслідками чорнобильської катастрофи, шахтної безпеки, запобіганнянезаконного розповсюження ядерних матеріалів, посилення контролю затуберкульозом, вдосконалення послуг у сфері ВІЛ/СНІД середпредставників груп найвищого ризику.

Детальний список міжнародної технічної допомоги можна знайти на сайті Міністерства Фінансів України.

Слід відмітити, що прийняття цих законодавчих змін суперечитьзагальній логіці реформ Президента. Зокрема ще на початку 2012 рокуРозпорядженням Президента України №1/2012-рп було утворено робочугрупу з «опрацювання пропозицій щодо вдосконалення залучення,використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» на чолі зПершим віце-прем'єр міністром України А.П.Клюєвим. А вже в грудні2013 року законопроект «Про міжнародну технічну допомогу» бувзареєстрований від імені Кабміну у Верховній Раді України.

Особливістю цього законопроекту є те, що крім ризиків, які він несе длядіяльності донорських організацій та потенційних виконавців,запроваджується важлива новація - можливість надання Україноюміжнародної технічної допомоги іншим країнам. По-суті, це означає, що український уряд перетворюється із реципієнта допомоги на донора, щонадає допомогу іншим урядам та організаціям.

Зважаючи на ці факти можна стверджувати, що держава зацікавлена в збереженні та вдосконаленні механізму міжнародної технічної допомоги, а відповідні законодавчі зміни щодо посилення контролю за діяльністюгромадських організацій є проявом реакції представників влади на останні події в країні довкола ЄвроМайдану.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net