Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.01.2018 18:08

Черговий провал фальшивої Громради

Заместитель председателя Федерации профсоюзов Украины

Нелегітимна Громадська рада при фонді соціального страхування України продовжує робити непродумані кроки, які ще більше дискредитують учасників цього «заколоту».

НелегітимнаГромадська рада при фонді соціального страхування України продовжує робитинепродумані кроки, які ще більше дискредитують учасників цього «заколоту». Так,«голова» так званої Громради Дмитро Сар’ян поквапився похвалитися судовимпозовом, який сам же і подав проти Фонду від імені своєї профспілки . Предметпозову – оскаржити Наказ ФССУ №315-ос від 27 грудня 2018 року «Про утворенняініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складуГромадської ради Фонду». Цей наказ дає можливість утворення справжньої,легітимної та впливової Громадської Ради при Фонді соціального страхування.

Але у повідомленні соратника позивача було гучно заявлено, що «суд зупинив протиправні дії керівництва ФПУта дирекції ФСС!». Мовляв, керівники Федерації та Фонду перешкоджали діяльності«законно» обраної Громадської Ради ФСС.

У судовому позовіпозивач знову посилається на відому постанову Кабміну№555 , але відверто перевертає все з ніг на голову. Так, позивач стверджує, що Громадська рада утворюється більшістю присутніх на установчихзборах, в яких беруть участь члени, обрані ініціативною групою. Тоді якнасправді у згаданій постанові йдеться про основну форму роботи Фонду –засідання, де справді рішення ухвалюються більшістю голосів. Що стосуєтьсяутворення Громради, то їх обирають члени установчих зборів двома третинамиголосів. А цього кворуму якраз і не було під час сумнозвісного засідання 14грудня.

Та навіть якщо бзакрити очі на цю юридичну казуїстику і припустити, що за утворення громадськоїради проголосувала більшість представників установчих зборів, то й ця версія у«заколотників» не клеїться. Бо на засіданні не було двох третин від загальноїкількості обраних ініціативною групою учасників – тобто, 21 особи, їх було лише19. Тому «заколотники» заднім числом проголосували за двох відсутніх членів,хоча регламентом передбачається лише особисте голосування.

Всі ці маніпуляції,перекручування і відверту брехню суд не залишив без уваги. Не дивно, щопозивачам двічі  було відмовлено у забезпеченні позову .

У останній судовій ухвалі чорним по-білому написано: «У ході розгляду поданої заяви судом не виявленоіснування очевидних ознак протиправності оскаржуваного наказу та порушення нимправ, свобод або інтересів позивача, а також не встановлено, що невжиттязаходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити виконаннярішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних правабо інтересів позивача, за захистом яких він має намір звернутися до суду».

Вчерговепереконуюся, що членів так званої Громадської ради не цікавить ефективна роботаяк самої ради, так і фонду в цілому. Інакше вони б шукали шляхи розв’язанняцього штучного конфлікту, намагалися йти на компроміс. Адже громадська радапередбачає широке представництво, і, якщо разом працювати заради спільної мети,то всім вистачить місця і роботи.

Проте цих «активістів» цікавлять зовсім інші речі. Підозрюю, що йдеться про доступ дофінансових активів Фонду, які після об’єднання фондів щорічно складаються у«кругленьку» суму у 15 млрд. грн. Оскільки нові керівники фонду чітко дализрозуміти, що більше не допустять корупції у ФСС, різного роду шарлатанам нейметься: вони вишукують усілякі шляхи, щоб добитися свого. Враховуючи послужнийсписок цих осіб (варто лише вбити їхні прізвища у пошуковику), я не сумніваюся,що вони і надалі використовуватимуть багатий арсенал шахрайських методів, щобтільки дискредитувати законне керівництво фонду та добратися до його бюджету.

Аленомер не пройде, шановні добродії. Сподіваюся, відмова у забезпеченні судовогопозову трохи остудила ваші гарячі голови. І тепер ви тричі подумаєте, перш ніжзаявляти про свою легітимність та законність. Що стосується подальшоїдіяльності Фонду та процес утворення громадської ради при ньому, то, переконаний:у найближчий час громадськими інституціями  буде проведено  установчі збори та обранолегітимний впливовий контролюючий орган. 

скрин реестра судовых решений16.30.jpgРеєстр судових рішень1.jpg


Реєстр судових рішень2.jpg

скрин отказ.jpg555-1.jpg

555-2.jpg
555-3.jpgЕсли Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net