Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
26.01.2018 18:08

Черговий провал фальшивої Громради

Заместитель председателя Федерации профсоюзов Украины

Нелегітимна Громадська рада при фонді соціального страхування України продовжує робити непродумані кроки, які ще більше дискредитують учасників цього «заколоту».

Нелегітимна Громадська рада при фонді соціального страхування України продовжує робити непродумані кроки, які ще більше дискредитують учасників цього «заколоту». Так, «голова» так званої Громради Дмитро Сар’ян поквапився похвалитися судовим позовом, який сам же і подав проти Фонду від імені своєї профспілки . Предмет позову – оскаржити Наказ ФССУ №315-ос від 27 грудня 2018 року «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду». Цей наказ дає можливість утворення справжньої, легітимної та впливової Громадської Ради при Фонді соціального страхування.

Але у повідомленні соратника позивача було гучно заявлено, що «суд зупинив протиправні дії керівництва ФПУ та дирекції ФСС!». Мовляв, керівники Федерації та Фонду перешкоджали діяльності «законно» обраної Громадської Ради ФСС.

У судовому позові позивач знову посилається на відому постанову Кабміну №555 , але відверто перевертає все з ніг на голову. Так, позивач стверджує, що Громадська рада утворюється більшістю присутніх на установчих зборах, в яких беруть участь члени, обрані ініціативною групою. Тоді як насправді у згаданій постанові йдеться про основну форму роботи Фонду – засідання, де справді рішення ухвалюються більшістю голосів. Що стосується утворення Громради, то їх обирають члени установчих зборів двома третинами голосів. А цього кворуму якраз і не було під час сумнозвісного засідання 14 грудня.

Та навіть якщо б закрити очі на цю юридичну казуїстику і припустити, що за утворення громадської ради проголосувала більшість представників установчих зборів, то й ця версія у «заколотників» не клеїться. Бо на засіданні не було двох третин від загальної кількості обраних ініціативною групою учасників – тобто, 21 особи, їх було лише 19. Тому «заколотники» заднім числом проголосували за двох відсутніх членів, хоча регламентом передбачається лише особисте голосування.

Всі ці маніпуляції, перекручування і відверту брехню суд не залишив без уваги. Не дивно, що позивачам двічі  було відмовлено у забезпеченні позову .

У останній судовій ухвалі чорним по-білому написано: «У ході розгляду поданої заяви судом не виявлено існування очевидних ознак протиправності оскаржуваного наказу та порушення ним прав, свобод або інтересів позивача, а також не встановлено, що невжиття заходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він має намір звернутися до суду».

Вчергове переконуюся, що членів так званої Громадської ради не цікавить ефективна робота як самої ради, так і фонду в цілому. Інакше вони б шукали шляхи розв’язання цього штучного конфлікту, намагалися йти на компроміс. Адже громадська рада передбачає широке представництво, і, якщо разом працювати заради спільної мети, то всім вистачить місця і роботи.

Проте цих «активістів» цікавлять зовсім інші речі. Підозрюю, що йдеться про доступ до фінансових активів Фонду, які після об’єднання фондів щорічно складаються у «кругленьку» суму у 15 млрд. грн. Оскільки нові керівники фонду чітко дали зрозуміти, що більше не допустять корупції у ФСС, різного роду шарлатанам не йметься: вони вишукують усілякі шляхи, щоб добитися свого. Враховуючи послужний список цих осіб (варто лише вбити їхні прізвища у пошуковику), я не сумніваюся, що вони і надалі використовуватимуть багатий арсенал шахрайських методів, щоб тільки дискредитувати законне керівництво фонду та добратися до його бюджету.

Але номер не пройде, шановні добродії. Сподіваюся, відмова у забезпеченні судового позову трохи остудила ваші гарячі голови. І тепер ви тричі подумаєте, перш ніж заявляти про свою легітимність та законність. Що стосується подальшої діяльності Фонду та процес утворення громадської ради при ньому, то, переконаний: у найближчий час громадськими інституціями  буде проведено  установчі збори та обрано легітимний впливовий контролюючий орган. 

скрин реестра судовых решений16.30.jpgРеєстр судових рішень1.jpg


Реєстр судових рішень2.jpg

скрин отказ.jpg555-1.jpg

555-2.jpg
555-3.jpgЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]