Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.12.2017 12:56

СБУ підтвердила непричетність ФПУ до тероризму

Заместитель председателя Федерации профсоюзов Украины

СБУ дала відповідь на питання, чи мали місце факти щодо причетності ФПУ до фінансування терористичних організацій.

Федерація профспілок України не має відношення до терористичної діяльності. Те, що було і так давно відомо, нещодавно підтвердила Служба безпеки України. Роз’яснити ситуацію правоохоронців попросив керівник ФПУ Григорій Осовий, звернувшись до Служби безпеки України з проханням повідомити, чи мали місце факти щодо причетності ФПУ до фінансування терористичних організацій.

Звісно, нікому б і на думку не спало турбувати спецслужби з таким дивним питанням. Адже всі, хто керується здоровим глуздом, розуміють, що до жодного тероризму ФПУ не причетна і не може бути причетна. Але оскільки у ЗМІ останнім часом вилилися тони бруду і безпідставних звинувачень, у тому числі – щодо причетності представників Федерації до фінансування терористів на Закарпатті, - ми змушені були поставити крапки над «і».

Мені добре зрозуміла логіка цих доморощених активістів та провокаторів. Вони закидають в інформаційне поле якесь безглузде звинувачення, змушуючи опонента виправдовуватися. Сенс в тому, що якщо виправдовуєшся, значить – винний. Так от: нам нема чого приховувати і немає в чому виправдовуватися. Якщо у правоохоронних органів є якісь питання та претензії до Федерації профспілок України, ми надамо будь-яку інформацію та сприяння. Ми самі зацікавлені у тому, щоб всі звинувачення були якомога швидше спростовані.

Але коли ці закиди йдуть від осіб без підтвердженого статусу та повноважень, ми не будемо вступати в довгі дискусії та перепалки. А просто надамо підтвердження від уповноважених правоохоронних органів.

Звісно, ці маніпуляції відволікають нас від щоденної роботи. Через ці закиди ми змушені відволікати від виконання обов’язків і представників правоохоронних органів, змушуючи їх надавати відповіді на безглузді питання. Але якщо це необхідно для того, щоб відновити статус-кво та зайвий раз підтвердити бездоганну репутацію нашої організації, ми будемо це робити і надалі.

"Руководство ФПУ причастно к организации террористических группировок на Закарпатье и распродает имущество Федерации за бесценок - Кива"
https://www.unian.net/politics/2242514-rukovodstvo-fpu-prichastno-k-organizatsii-terroristicheskih-gruppirovok-na-zakarpate-i-rasprodaet-imuschestvo-federatsii-za-bestsenok-kiva.html

ответ сбу.png


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]