Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.11.2016 22:00

Працююча людина не може бути бідною

Заместитель председателя Федерации профсоюзов Украины

Дедалі частіше перед українцями постають запитання стосовно підвищення мінімальної оплати праці до 3200 гривень. Відстоюючи разом з профспілками підвищення соціальних стандартів в Україні спробую відпвісти на найактуальніші з них.

Чим викликане таке значне підвищення в час економічної кризи?

Уструктурі собівартості продукції заробітна плата українців складає близько 10%.У європейських країнах вона доходить до 50%. Ця величезна недооціненістьлюдської праці й політика дешевої робочої сили призвели до бідності працюючогонаселення.

Багатороків в Україні зарплата не просто не збільшувалась, якщо врахувати показникидевальвації, але й навіть зароблені кошти робітникам не виплачували. На 1жовтня за даними Держстату загальна заборгованість по з/п становила 1 млрд 978млн гривень. З першого вересня вона зросла на 76 мільйонів. І це порівнянопозитивна динаміка: з початку цього року борги перед людьми зросли на 1%, а утому ж періоді 2015 року – на 53%. Однак я акцентую, що навіть така тенденціязменшення є недостатньою.

Необхідноповернути українським зарплатам стимулюючу функцію, мотивацію трудівників довисокопродуктивної праці. Першочергове завдання, яке ми маємо виконати длязростання української економіки (а лише за умови її зростання можливе реальнепідвищення доходів громадян) – це легалізація трудових відносин.

Чи вплине зростаннямінімальної зарплати на отримання субсидій?

Вплине.Але дострокового перерахунку субсидій не буде – тобто переглянуті комунальніпільги будуть лише на наступний опалювальний сезон, так само, як це було цьогороку. У сезоні 2016/2017 субсидії, що вже були нараховані, скасовувати небудуть, навіть якщо доходи зростуть удвічі.

Що буде з податками?

Ставкаподатку на доходи фізичних осіб не збільшиться, однак збільшиться базаоподаткування, а отже, й обсяг надходжень до бюджетів, що стане одним ізкомпенсаторів додаткових бюджетних видатків.

Як вплине підвищеннямінімальної зарплати на розмір пенсій?

Пенсійна система побудована таким чином, щопідвищення мінімальної заробітної плати не вплине на розмір пенсії нинішніхпенсіонерів. Разом з тим, таке підвищення стимулюватиме виведення з тінічастини «конвертної» зарплати, що призведе до збільшення офіційних доходів, яківраховуватимуться при призначенні пенсій.

Водночас,було прийнято окреме рішення про збільшення пенсій з 1 грудня 2016 року на 10%.Однак підвищення бази оподаткування, а значить і доходів від ЄСВ, збільшитьнадходження до Пенсійного фонду, бюджет якого зараз є дефіцитним ікомпенсується з державних коштів. До 10 млрд має додатково надійти до Фонду.

Чи зміниться розмір іншихсоціальних стандартів?

Соціальнівиплати, які залежать від прожиткового мінімуму, не збільшаться череззбільшення мінімальної зарплати.  Невплине ріст мінімалки також на допомогу по народженню дитини – ця сума є сталоюза чинним законодавством. Однак загалом збільшиться допомога по вагітності іпологах від Фонду соціального страхування – вона надається в розмірі 100% відсередньомісячного окладу. Так само в середньому збільшаться виплати зтимчасової втрати працездатності, допомога по безробіттю. Однак слід врахувати,що їх розмір залежить не лише від суми заробітної плати, але й від її коливаньупродовж певного періоду, стажу, причин звільнення тощо.

Планомірнепідвищення соціальних стандартів це наш єдиний шлях. Федерація профспілокУкраїни ніколи не піде не те, аби відмовитись від позиції гідної оплати праці,соціальної захищеності трудового населення. А профспілки сьогодні отрималиновий подих, у тому числі, в законодавчій владі – завдяки представництвупрофспілок у ВР нардепом Сергієм Капліним ми маємо можливість вноситизаконодавчі ініціативи. Роль профспілок у державній політиці зростає. Цеозначає, що наша позиція має пряму репрезентацію на соціальні процеси вУкраїні.

Чи зростуть ціни та курсдолара?

Інфляційнийефект і девальвація національної валюти від підвищення мінімальної зарплати,відповідно до економічних розрахунків, Уряд не очікує. Курс долара на наступнийрік закладається на сьогоднішньому рівні. Однак це та ідеальна модель, яку намз вами ще належить реалізувати. Бо вона спрацює виключно за умови достатньоїполітичної волі, ефективного соціального діалогу та бажання кожного українцявідійти від тіньової економіки.

Чи піднімуть зарплатичиновникам?

Якщо небудуть внесені зміни до законодавства – піднімуть. Однак Кабмін уже сьогоднізаявив про те, що зарплати суддів і чиновників будуть відв’язані від розмірумінімальної зарплати, аби запобігти їх надмірному зростанню. Остаточновідповісти на це питання буде можливо лише після прийняття відповідногозаконодавчого акту, який затвердить розрахунок зарплат народних депутатів таінших високопосадовців виходячи з прожиткового мінімуму замість мінімальноїзарплати.

ПозиціяФПУ з цього питання однозначна – заробітна плата депутатів не має зростати врази. Ті дані, що ми бачимо за результатами подачі електронних декларацій,говорять самі за себе. Вважати, що збільшення зарплат чиновникам на кількатисяч якось вплине на корупцію, – це самообман. Боротись із корупцію необхідноіншими методами, силами виконавчої, а не законодавчої влади.

–Профспілки вибороли в держави підвищення міні­малки удвічі, однак за цюініціативу іще не проголосували народні депутати. Які кроки ви плануєте робитидалі, аби 3200 усе ж стали реальністю?  

– Дійсно, це важливий момент – запід­няття мінімальної заробітної плати до 3200 гривень іще не про­голосувалинародні депутати. Це озвучена ініціатива Уряду, яка допоки не реалізована. Однак,варто пам’ятати, що проф­спілки не тимчасовий проект, утворений для до­сягненняоднієї вузької мети. ФПУ захищає права трудів­ників багато років, охоплю­ючидесятки й сотні різноманітних питань. Не було такого дня, коли профспілковіактивісти могли би сказати, що більше боро­тися немає за що. Підвищеннямінімалки – досягнення. Насам­перед досягнення людини праці (а вже потімФедерації профспі­лок, яка це відстоювала; пред­ставника ФПУ у ВР Сергія Каплі­на,який вносив пропозиції; Уря­ду, який ініціював підвищення; політичних фракцій,які підтри­мали профспілки).

Уряд нарешті зробив крок протиексплуатації українців, відійшов від політи­ки дешевої робочої сили. Однак неслід забувати, що Уряд – це люди, яким ми з вами платимо заробітну плату ізвласних коштів у вигляді по­датків. Ми його утримуємо, аби він забезпечу­вавнам гідне життя. Піднят­тя мінімальної зарплати – це не позика. Це давно на­зрілерішення. І в нас є ще безліч питань на порядку денному.

До чого ще призведепідвищення мінімальних зарплат?

До рухуекономіки. Більша заробітна плата означає, що купівельна спроможність українціввиросте, почне зростати попит, товарообіг. Це підштовхне виробництво і розвитокекономіки загалом. 

Які підводні камені?

Не можнаігнорувати можливі негативні наслідки такого кроку. Є ризик, що, черезнебажання платити підвищену мінімальну зарплату, тіньовий ринок найманої працінавпаки збільшиться, матиме поширення явище соціального демпінгу, почнутьсяпереведення на пів ставки, скорочення тощо. У цій ситуації як ніколи важливийтристоронній соціальний діалог на всіх рівнях – від ФПУ до первинки.Порозуміння профспілок і роботодавців було важливо завжди, а зараз є визначальним.Постійний діалог, які ФПУ проводить із роботодавцями, допоможуть нівелюватиозвучену небезпеку. В Україні є дуже багато відповідальних роботодавців, чиїхспівробітників підвищення мінімалки не зачепить взагалі – тому що їм ужепідвищили зарплату, у деяких випадках, на 150%. І з кожної цієї копійки вонисплатили податки, що забезпечило соціальний захист і пенсію, у тому числі, вразливимкатегоріям населення. І кількість соціально відповідальних роботодавців зростає– відмовившись від тіньового бізнесу, ведучи соціально-орієнтовану кадровуполітику, вони отримали вдячних, працелюбних працівників.

Якприклад можна навести «Укртрансгаз». Завдяки Раді голів профспілок цьогопідприємства і лояльності керівництва, співробітники товариства по всій Українізабезпечені службовим житлом, за ремонт і утримання якого сплачує роботодавець,і яке вони можуть приватизувати після 10 років роботи. Отримують премії івисоку заробітну плату, мають змогу пройти санаторно-курортне лікування таоздоровлення. На вакантні посади там черга в сотні людей – бо роботодавець іпрофспілки працюють спільно, бо людина на першому місці.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net