UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.05.2023 10:23

Ударами по Кремлю російська влада стріляє собі у ногу

Управляющий партнер Национальной антикризисной группы

Задумка Кремля «на нашого дорого лідера здійснюють замах українці» може обернутися зовсім іншим результатом, ніж задумали у Кремлі.

Є таке прислів'я «Ніколи не показуй на собі». Це стосується у тому числі сьогоднішнього прильоту безпілотника по Кремлю.

Задумка Кремля «на нашого дорого лідера здійснюють замах українці» може обернутися зовсім іншим результатом, ніж задумали у Кремлі.

1. Замість консолідації росіян, це ще більше їх деморалізує, бо на дворі 23 рік, а не 2000 рік, коли Путін висаджував у повітря будинки, щоб прийти до влади. Тепер виявляється, його обіцянки забезпечити «безпеку» є міфом.

2. «А що так можна було?» подумають деякі росіяни, у яких давно чухаються руки самим довбонути по олігархах та можновладцях (є так такі настрої). Тим більш завжди можна списати на «злобних та страшних українців».

3. Тепер замах на Путіна чи іншого можновладця можна готувати відкрито. ФСБ, ГРУ, Міноборони може мотивувати, що готує «провокацію, щоб звинуватити українців». А там як карта ляже.

Це мені нагадує ігри царської охранки до 17-го року з різними терористичними групами, яких використовували у боротьбі за владу, поки не опинилися у них в підвалах.

Або історію, як студент Богров пішов до Оперного театру у Києві в якості офіційного агента охранки для охорони імператора, але прийшов та застрелив Столипіна, оскільки у нього були свої плани.

Тобто зроблено крок до гарної громадянської війни, де, не виключено, під прапорами України будуть воювати самі росіяни. Що нас в принципі теж влаштовує.

А загалом, це демонструє наскільки у Кремлі сцуть українського контрнаступу.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]