UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.03.2023 14:18

Під санкції РНБО потрапила компанія "Паріматч", яка вийшла з російського ринку

Управляющий партнер Национальной антикризисной группы

Введено у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб. Серед компаній, що попали під санкції, несподівано опинився букмекерська компанія «Паріматч».

Вчора вечором було введено у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб. Серед компаній, що попали під санкції, несподівано опинився букмекерська компанія «Паріматч».

Рішення м’яко кажучи дивне. Я аж ніяк не є фанатом цього виду бізнесу, але тут покарали компанію яка ще рік тому повністю вийшов з російського ринку та заборонив там використовувати свій бренд. (Нагадаю, що в Росії продовжують працювати Райфайзен Банк, МЕТРО, Ашан та багато інших, які також працюють в Україні)

Щодо цього є навіть офіційне заключення міжнародної юридичної компанії Mayer Brown. Компанія, якою володіють українці, за два роки сплатила більше 850 млн грн податків та коштів за ліцензії на гральний бізнес. Це найбільший показник у галузі. Це при тому, що багато інших компаній в цій галузі намагаються знаходити лазівки та не платити податки. Також у компанії чітка проукраїнська позиція, засудження дій рф, допомога ЗСУ на більше ніж 500 млн грн.

Ще більше дивує те, як було прийняте таке рішення. В п’ятницю ввечері, в ночі. Жодних запитів від правоохоронців, чи залишилася компанія працювати в ночі. Невже так важко, хоча б погуглити та визначити, хто з компаній залишився в Росії? Може потрібно накладати санкції на бізнес, який залишився працювати в Росії? Накладення санкцій призведе до того, що 2 тис. працівників «Паріматч» залишаться без роботи.

Загалом санкції – це дієвий механізм, що шкодить економіці ворога. Але в Україні він перетворився у механізм тиску на бізнес. Таким рішенням влада дискредитує механізм санкцій та використовує його для керування ринком. Це дуже схоже на тиск з натяками. Наче така легальна дубинка, якою можна поколотити неугодні компанії. Це хибний шлях, на який РНБО, яке і готує такі рішення, штовхає президента. Сподіваюсь, що помилка буде виправлена.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]