Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
16.09.2019 10:23

Київ на роздоріжжі

Політолог міжнародник

Вибори мера в Києві не за горами. Це вже факт.

Це стало зрозуміло після перемоги партії «Слуга народу» на виборах до Верховної Ради. Апетит приходить, як то кажуть, під час обіду. Хоча з самого початку міська влада Києва говорила про неможливість проведення виборів, згодом їх вирішив ініціювати сам Кличко. 

У вівторок відбудуться консультації глав фракцій Київміськвлади. І це буде формальність, тому що Кличко буде грати на випередження. 

Хоча за мераства Кличка ми побачили масштабне оновлення та будівництво доріг, протей меру так і не вдалось зупинити скандальні забудови та вивести на чисту воду чиновників «Київпастранс», які, за словами Кличка, за 11 років чиновники обікрали Київ на 3 млрд гривень. 

Так у 2015 році мер анонсував кримінальні справи за корупцію і розкрадання міського бюджету на 3 млрд гривень, але до сьогоднішнього дня жодна з них не розкрита, а ніхто з причетних – не покараний. Більше того, корупція у “Київпастрансі” не зникла. Змінилися тільки чиновники, які “сидять на потоках”.

В 2018 роціаудитори виявили у “Київпастрансі” певну кількість фінансових порушень, які оцінили майже на 10 млн грн. У 2017 році підприємство звинуватили у розкраданні 30 млн грн. на закупівлі запчастин. Потім була історія із закупівлею польських трамвайних вагонів Pesa, що обійшлися столичному бюджету майже 2 млрд грн за умови існування дешевших українських аналогів. І це при тому, що до польських трамваїв були претензії під час випробування у Києв, не вписувались у повороти. Про це детально писала Економічна правда. 

Правда за останні 4 роки Київ став епіцентром мастштабних культурних та спортивних подій. На цьому фоні можна говорити про покращення іміджу міста в очах туристів, однак проблеми екології міста залишаються незмінними, особливо в центрі міста. Поки не має стратегії менеджменту транспортних потоків через центр міста, тому часто місто стоїть у корках, що негативно впливає на повітря яким дихають кияни та гості міста. 

Окремої уваги заслуговують маршрутки, які створюють негативний колорит Києву, як столиці європейської держави. Виглядає на те, що маршрутки контролюють самі ж чиновники. Вони не думають про модернізацію чи навіть екологію. Варто лише піти в район залізнодорожного вокзалу побачити та відчути всю красу «жовтих маршруток». Проїзд такого транспортного засобу вулицею Петлюри від вокзалу до проспекту Шевченка залишає після собі велику хмару відпрацьованого чорного дизеля. Це перше що зустрічає турист приїжджаючи до Києва. 

Києву варто було б брати приклад з інших столиць, де питання екології та транспортного менеджменту стоїть в пріоритеті, адже для збільшення туристичного потоку в столицю оглядового моста не достатньо, турист оцінює комфорт пересування, чистоту повітря, якість доріг та ін. 

Після виборів новому меру прийдеться вирішувати ці проблеми. Раз і назавжди покласти край скандальним забудовам, неконтрольованому трафіку старих автівок та маршруток центром міста, визначити стратегію модернізації комунальної інфраструктури, щоб випадкові «гейзери» в центрі міста залишились в історії. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net