Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.06.2019 18:46

Чому списки нечисті?

Політолог міжнародник

Короткий період дострокових виборів ставить штаби партій в незручне становище.

Практично нереально поставити та відпрацювати фільтраційну систему через яку б проходили всі кандидати в депутати. Тому в списки партії потрапляють одіозні персонажі та люди, які фігурували в кримінальних справах. 

І як правило одіозні фігури ховають біля сотих місць, там, де виборці або громадські активісти не доходять з перевіркою. ЗМІ вже пишуть що одіозних також не бракує по мажоритарному списку.

Найбільше постраждала від цього партія "Слуга народу". Вибори хоча й дострокові і рейтинг високий, керівництво партії не змогло до кінця відпрацювати якісний підбір кандидатів. 

Партія вже провела певну чистку. Так були виключені зі списку Дмитро Співак, ведучий суб’єктивних підсумків на телеканалі NEWSONE, який запамятався своєю проросійською позицією. Окрім цього були виключені зі списку Ірину Панченко. Її називали ще «тусовщицею». Окрім цього із «партією Зе» теж повязують Андрія Вавриша, якого Лещнеко назвав «смотрящим» за забудовою в столиці. 

Одіозності додає 101 округ на Кіровоградщині де під брендом "Слуги народу" йде Юрій Кузбіт. ЗМІ пишуть що він адвокат одіозного екс банкіра та обвинуваченого у вбивствах Олександра Шепелєва, який зараз переховується в Росії. Про це написав у своєму фейсбуці активіст Дмитро Меленевський. Що цікаво, сам Дмитро теж був кандидатом від "Зе" в парламент, але його не взяли в список і він йде самовисуванцем на тому самому окрузі що й Кузбіт. Чому Зеленського так підставли? Адже це може вплинути на рейтинг і взагалі лідер партії несе відповідальність за тих, кого веде до парламенту. Батл буде серйозний. 

Великою перевагою бренду Слуга народу є її високий рейтинг. Одночасно це і грає в мінус. Тому що на виході мажоритарник отримує мінімум 25% на мажоритарному окрузі завдяки бренду, одночасно за цим він може ховати своє минуле. І тут суспільству вже слід включати критичне мислення аби якісно відфільтурвати кандидатів на мажоритарних округах. 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net