Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.01.2017 14:33

Переконайтеся чи повідомлено податкову про прийняття Вас на роботу

Переконайтеся чи повідомлено податкову про прийняття Вас на роботу аби уникнути неприємностей у майбутньому.

Безліч правопорушень трудовогозаконодавства можна зафіксувати у недобросовісному відношенні роботодавця довимог, щодо  попередження податкової про працевлаштування особи.
 
      Законодавствомпередбачено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подаєтьсявласником підприємства, установи чи організації чи уповноваженим ним органом(особою) до територіальних органів Державної фіксальної служби за місцем облікуїх як платника ЄСВ за формою згідно з додатком до початку роботи працівника заукладеним ним договором одним із таких способів є: засоби електронного зв`язкуз використанням електронного цифрового підпису відповідних осіб згідновимог законодавства у сфері електронного документообігу й електронного підпису;на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше як з п`ятьмаособами.  
 
      Згідно статті 24 Кодексузаконів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи безукладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власникаабо уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчоївлади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адмініструванняєдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування проприйняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом МіністрівУкраїни.
 
     Існують випадки, щопри працевлаштуванні працівника з ним  у письмовій формі не укладаютьсявзагалі ніякі відносини, дана співпраця побудована на домовленості. І колипрацівник звільняється, то заробітної платні йому ніхто не виплачує за останній місяць. Даний випадок взагалінедопустимий  згідно закону. Тому важливо, щоб на підприємстві залишилисядокументи, де зафіксовано, що дійсно працівник в конкретний час там працював.Це можуть бути журнал де ставлять підпис працівники під час приходу на роботучи ще якийсь документ з вашими даними чи підписом. Це дасть змогу витребуватизаробітну плату та притягнути до відповідальності роботодавця.
 
      Тому, при працевлаштуванні, працівники мають відстоювати свої права та вимагатиофіційного оформлення трудових відносин. Треба усвідомлювати, що погоджуючисьна зарплату у "конвертах"  можна позбавитися у майбутньому усіхсоціальних гарантій.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net