блоги

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.08.2017 14:19

З Днем Незалежності України!

Юрій Шеляженко Редактор газети «Правдошукач»

Незалежність України - це право і обов'язок збудувати правову демократичну цивілізовану державу, де основними цінностями будуть реальність прав і суверенітет особистості

foto-maidan.jpg


Шановні колеги та колежанки, від душі поздоровляю всіх вас з Днем Незалежності України!

Хочу нагадати звернення до народу батьків-засновників нашої держави: "Незалежність України - це право і обов'язок збудувати правову демократичну цивілізовану державу, де основними цінностями будуть реальність прав і суверенітет особистості, гарантованість розвитку і гідності кожного громадянина, представника будь-якої національності, всебічна повага до кожної етнічної меншини, що живе на українській землі". Війна і бідність не виправдовують посягання на свободу слова та інші права людини!

Хочу нагадати, хто ще не прочитав моє оповідання "День Незалежності" – прочитайте, не пожалкуєте.

Дарую лінк на американські навчальні ігри про правову державу та демократію. Там можна побути присяжним, покерувати юридичною фірмою, яка спеціалізується на захисті прав людини, виграти вибори, написати закон, попрацювати міським головою чи президентом США і виграти війну з імперією зла, її назву я не запам'ятав...

law-firm-game550.jpg


На жаль, українських аналогів поки нема. Росіяни взагалі шпіляться в "Мафію" з роботами на "Телеграмі". Дарую ідею зробити такі самі навчальні ігри про українську (потенційну) демократію та (в ідеалі) права людини в Україні. Якщо знайдуться програмісти та дизайнери у команду розробників української віртуальної навчально-ігрової моделі правової держави, готовий допомогти з розробкою сюжетів і текстів.

Слава Україні!

Вірте в себе!
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.