UA

об авторе

Професійна діяльність. Адвокат.

Освіта. У 1997 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. Однак ще зі студентських років, з 1994 року, почав практикувати юриспруденцію.

Сфера спеціалізації. Комплексне супроводження бізнесу, що вимагає підтримання актуального рівня правових знань у досить широкій сфері професійних інтересів (договірна практика; податки; корпоративні взаємовідносини; взаємовідносини із контролюючими органами тощо).

При вирішенні завдань клієнтів прагну забезпечити системний комплексний підхід, що передбачає врахування довгострокових наслідків тих чи інших рішень, та забезпечення прийнятних ризиків, що можуть бути контрольовані.

Окремий напрямок спеціалізації – представництво в судах (господарських, адміністративних та цивільних) у спорах, що пов’язані із захистом інтересів бізнесу, а також захистом прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Автор книжок. Москаль, Роман. Харківські підсумки. Статті: 1997-2007 [Текст] : юриспруденція, політологія, синологія / Р. Москаль. - Х. : Фактор, 2009. - 192 с. - ISBN 978-966-312-938-9.

Москаль Роман. І цзін. Правильно міркувати, щоб передбачати : Вступ до іцзінознавства. - Харків: Акта, 2016. - 280с.".

Контакты
E-mail: [email protected]