UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.12.2021 16:17

Щодо закону "про пластикові пакети"

Про катастрофічну некомпетентність "зеленої влади"

"Зелена влада" "нових облич", що складаються із "облич Януковича", "облич із Росії", та "некомпетентних облич фотографів, ґвалтівників, охрронців, блазнів тощо" для вирішення питання зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій як завжди надала перевагу найменш розумному рішенюю зі всіх нерозумних.
Завдяки цьому рішенню додаткові доходи отримають олігархи, із якими "зелена влада" "бореться" не покладаючи рук, в той час як для звичайних людей наслідком цього рішення буде чергове зростання цін.
Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України справедливо рекомнедувало не ухвалювати цей закон з огляду на відсутність у ньому окремого предмета правового регулювання. Та "зелені" не з тих, хто прислуховується до розумних думок.
Адже щоб досягнути мети зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій Закон "про пластикові пакети" - це останнє з чого потрібно починати. Для досягнення цієї мети потрібна цілеспрямована та системна політика у цій галузі, розрахована на тривалу перспективу, що, на мою думку, повинна зводитись до таких кроків:
1. Цілеспрямована пропаганда відповідних цінностей у суспільстві та навчання якнайширшого кола людей.
2. Забезпечення можливості роздільного способу збирання сміття у містах і селах України;
3. Будівництво широкої мережі сміттєпереробних та сміттєсортувальних заводів/ліній;
4. Розширення потужностей вторинної переробки сировини.
5. І аж на цьому етапі ми доходимо до того, що щось треба робити з пакетами..
Але така стратегія вимагає часу, зусиль, коштів, системності, волі, врешті-решт розуму та гідності, а з цим, як ми знаємо, у "зеленої влади" суттєві проблеми.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]