Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.10.2010 12:30

Бідні знову допомагають багатим

Політолог

Як правильно економити бюджет? Спитайте в Кабміні.

Рішенням Кабінету Міністрів Конституційному Суду виділено 2,6 млн. гривень, що, на думку кабмінівської прес-служби "забезпечить спрямування бюджетних коштів на виплату вихідної допомоги суддям, що вийшли у відставку в поточному році та виплату щомісячного довічного грошового утримання суддям, що вийшли у відставку в поточному році".
Чудово. Тобто саме таким чином влада планує нарощувати бюджетну економію. "Потрібним" людям (суддям, наприклад) - виплачувати мільйонні пенсії, а от рядовим громадянам - підвищення пенсійного віку та стажу.
Звичайно, якщо так витрачати бюджетні кошти (а данний приклад є не поодиноким, а просто показовим), то жодонго бюджету не вистачить. Фізично. І кредитів не вистачить.
Однак, владу це, очевидно, не надто турбує і пенсійну реформу у нас починають із затикання "дірок" за рахунок громадян.
Можливо, варто було б подивитися на витрати? На те, що у нас діють десятки пенсійних законодавств, згідно до яких дехто одержує десятитисячні пенсії, а дехто - мізер?
Але, очевидно, що ніхто не буде зачепати інтереси "своїх", і бідні вчергове заплатять за багатих, забезпечивши непогане життя, наприклад, для суддів Конституційного Суду, котрі встигли вчасно "дизертувати" з Суду і за такі "заслуги", безперечно, заслужили на винагороду. 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net