Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.07.2018 13:48

Спокійно про "аліментні інновації"

Політолог

Або про "репресії" проти неплатників аліментів.

На жаль, не всі законодавчі ініціативи, що заслуговують на посилену суспільну увагу, ретельно та уважно вивчаються суспільством, життя якого вони визначатимуть. З іншого боку, часто предметом заповзятих дебатів стає те, що не заслуговує і хвилинного обговорення.

Наприклад, відомі «аліментні ініціативи» Міністерства юстиції викликали жваву реакцію, проте, переважно, емоційну, а не раціональну, хоча насправді у даному випадку мова – про «ідеологічну революцію» в українському суспільстві, про глобальні зміни у системі відповідальності батьків за дітей, а дітей – за батьків.

При цьому, більшість коментарів, які стосуються закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» (№8296 від 19.04.2018, прийнятий 03.07.2018), торкаються лише питання покарання для «горе-батьків», котрі не бажають утримувати власних дітей. Хоча насправді все глибше і серйозніше.

Чому у даному випадку можна вести можна вести мову саме про «ідеологічну революцію» у відносинах між батьками і дітьми.

По-перше, посилюється відповідальність за відмову батьків від утримання дітей. Вона стає значно серйознішою. При чому, санкції є різними за своєю природою, та охоплюють різні випадки та варіанти покарання. Зокрема, борги по аліментам можуть закрити для громадянина доступ на державну службу, позбавити можливості продавати майно та водити авто, а у разі злісної відмови від виконання батьківських обов’язків – призвести до адміністративного та, зрештою, кримінального покарання у вигляді ув’язнення до двох років. Власне, це те, на що і звернули увагу більшість «коментаторів», хоча законодавчі норми у даному випадку не зводяться лише до «репресій».

Так, по-друге, слід згадати, що згідно до нових законодавчих норм діти позбавляються вимоги догляду за батьками, якщо ті не виконували свої батьківські обов’язки та не утримували їх до досягнення повноліття, як це передбачено у законі.

По-третє, лібералізуються норми щодо можливості вивезення дитини закордон одним із батьків без необхідності отримання згоди від іншого. Той із батьків, з яким проживає дитина, і який не створює перешкод у побаченні з дитиною для другого з батьків, може виїхати з малюком за межі України на строк до 1 місяця.  Однак він зобов’язаний проінформувати про це другого з батьків, який своєчасно і в повному обсязі виконує свої батьківські обов’язки. Якщо ж інший з батьків має, приміром, заборгованість по виплаті аліментів, то його інформувати не обов’язково.

Нарешті, по-четверте, варто нагадати по єдиний реєстр боржників, який дозволяє, зокрема, відслідковувати банківські операції, здійснювані злісними неплатниками аліментів. Все це в комплексі суттєво змінює підходи щодо забезпечення прав дитини в Україні.

Однак даним законом необхідні заходи у напрямку реформування відносин між дітьми і батьками, що живуть окремо, не завершуються.

Варто згадати про проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми». (№8294 від 19.04.2018)

Нині платник податку, який отримує аліменти від нерезидента, зобов'язаний включити їх до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок у 18% і військовий збір за 1,5%. Тобто, це є очевидною несправедливістю, адже мова у даному випадку є виключно про кошти на утримання неповнолітніх дітей. З метою дотримання рівності усіх платників перед законом та недопущення податкової дискримінації законопроект ліквідовує норми, які примушують отримувачів сплачувати податки за отримання аліментів. Тобто, у даному випадку мова не лише про «батіг» для тих, хто не хоче платити аліменти, але й про те, що держава не претендуватиме на ті гроші, які мають йти дітям.

Також законопроект включає до податкової знижки кошти, сплачені на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти для компенсації вартості освіти платника податку або члена його сім'ї.

Далі, треба також сказати дещо про проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми». (№8294 від 19.04.2018). Тому з батьків (опікунів), який доглядає за тяжко хворою дитиною чи дитиною з інвалідністю, період догляду зараховується до страхового стажу зі сплатою за нього/неї єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Також передбачається виплата матеріальної допомоги батькам, які виховують дітей із важкими хворобами.

Очевидно, що всі згадані вище законодавчі норми треба розглядати у межах єдиної системи, комплексного підходу та нової ідеології відносин між державою, батьками та дітьми.

З одного боку – це більш жорстке покарання для непорядних батьків. І, що важливо, - покарання досить різноманітне та комплексне, яке не дозволяє просто «відбути номер» шляхом сплати якихось невеликих штрафів.

З іншого боку – це реальна допомога для батьків, що перебувають у важких умовах у зв’язку з хворобою дітей, а також послаблення податкового тягаря для тих, хто чесно виконує свій обов’язок перед власними дітьми. Тобто, виконання батьківського обов’язку через систему податкових пільг, фактично, прирівнюється до виконання обов’язку перед державою.

Відповідно, і обговорювати все це теж треба у комплексі, не вириваючи норми з загального контексту, адже у даному випадку мова лише про більш повне задоволення потреб дітей, а «репресії» проти горе-батьків виконують лише допоміжну роль, не більше.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net