UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.02.2019 13:22

Про зруйнування системи теплопостачання в Україні

Голова Спілки споживачів комунальних послуг

відключення від центрального опалення приводить до повної руйнації системи теплопостачання.

У Верховній Раді невдовзі розглядатимуть законопроект #8431, який знімає заборону власникам квартир відключатися від централізованого опалення.
Більш непрофесійного підходу від наших депутатів не варто було і очікувати.

Практика показує що відключення від централізованого опалення приводить до того що сусід платить за сусіда і до розбалансування системи.

Тільки вчора це питання ми обговорювали це з рядом експертів, про такі досить суперечливі рішення деяких органів місцевого самоврядування, коли рішення про відключення бюджетних об'єктів так і окремих житлових комплексів привело до збільшення тарифу для інших споживачів на 20-30%, як це відбулося у Смілі та інших містах. Фактично дозволяючи відключення квартир від опалення наші депутати збільшують тариф на постачання теплоносіїв. 

Чинним законодавством передбачено можливість відключення тільки за спеціальною процедурою повністю будинку, а в даному законопроекті запроваджується процедура відмови споживача від послуги із постачання теплової енергії, що призведе до збільшення платежів інших мешканців будинку.

Згідно законопроекту заявник може самостійно виконати надані технічні умови, повторюю самостійно відключитися від опалення, фактично ми отримаємо безконтрольне та хаотичне відключення від центрального опалення, що може привести до непередбачуваних наслідків.

Більш недолугого проекту мені давно не приходилося бачити , не зважаючи на певний досвід роботи в законодавчому полі.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]