UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.09.2018 16:34

Про реформу ЖКГ та труднощі її реалізації

Голова Спілки споживачів комунальних послуг

Стан ЖКГ та проблеми в реалізації реформ.

Коли навколо поламано настільки копій, коли на кожному телеканалі висловлено стільки думок на тему ЖКГ, дуже важко не повториться. Але все таки я спробую. Насправді давайте уявимо систему ЖКГ в одновимірному вимірі. Що на вашу думку це? Коли берешся до первинного аналізу, то розумієш що ЖКГ це практично все з чим стикається людина в побуті і на роботі. Адже ЖКГ це не тільки ОСББ і керуючих Компанії, це і енергетика і політика, це і фінансовий стан як громадянина так і всі країни в целом. Це і стан банківської країни і що ще важливо якісний стан парламенту і Кабінету Міністрів.

Адже щоб не робили на місцях держслужбовці, без грошей і законів дуже важко що небудь реалізувати.Якщо брати закони, то окремі законопроекти, розглядалися нинішнім складом ВР (не кажучи про минулі скликаннях) по 1-1,5 року, хоча були потрібні якомога швидше. Починаючи з 2007 року Україна отримала можливість інвестувати 18 млрд. $ В систему ЖКГ, до 2016 року було освоєно лише 15% (2,7 млрд $ за 10 років освоєно) по всіх інших проектів був оформлений відмова в зв'язку з поганою якістю технічної і юридичної документації.

Якщо в 2006 році, ЄБРР був готовий виділити 1-1,5 млрд € тільки на екологічні програми, то зараз все набагато і набагато скромніше, і поки що ми можемо розраховувати не більше ніж 150-200 млн евро. Для реформи ЖКГ потрібні зміни в усіх прошарках суспільства, а не тільки в самій системі. Потрібні зміни в дитячих садах і школах ВНЗ і технікумах. Загальноосвітні та навчальні проекти потрібні в енергетиці і зборі ТПВ, енергозбереженні та енергоефективності, екології і управлінні міським хозяства.

Потрібно міняти як систему так і самих людей.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]