UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.07.2018 14:23

Про енергоефективність будівель

Голова Спілки споживачів комунальних послуг

Сьогодні вступив у дію закон № 4941 "Про енергетичну ефективність будівель"

Сьогодні вступив у дію   закон № 4941 "Про енергетичну ефективність будівель" , який наближає нас до міжнародних стандартів, і дозволить людям, істотно економити на тарифах жкг.

На практиці це означає, що він повинен сприяти зменшенню витрат на оплату комунальних платежів, а саме за опалення та електроенергію. 

Що чекає українців після прийняття цього закону:

- вводиться обов'язкова енергетична сертифікація та визначення класу будівель згідно з європейськими методикою та стандартами. Всі обєкти будівництва та вже існуючі будівлі повинні будуть пройти сертифікацію енергетичної ефективності з метою визначення її фактичних показників, проведення оцінки відповідності зазаначених показників встановленим мінімальним вимогам до енергетичною ефективності будівель.

За результатами, кожній будівлі буде присвоєно свій клас. Якщо будинок покращує свій клас енергоефективності, і теорії йому буде надаватися державна підтримка. Обовязковій сертифікації енергоефективності підлягають об'єкти будівництва будівель і частин будівель що здаються в оренду на термін понад рік. 

Будівлі з опалювальною площею понад  250 м.кв. в яких розташовані державні органи влади та проводиться прийом громадян. 

Будівлі в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна допомога і яка спрямована на досягнення рівню енергетичної ефективності не нижче встановленого законом. 

Сертифікація буде проводитися на договірних засадах з метою визначення фактичних показників енергетичної ефективності будівлі і оцінки їх відповідності мінімальним вимогам до енергоефективності які будуть встановлюватися Мінрегіоном і діятимуть на протязі 5 років. Також передбачається система обов'язкового енергоаудиту енергоефективності будівель. 

Очікається що даний закон дозволить українцям снизити споживання на 60-70%, а самі мешканці отримають підвищення вартості оселі у вигляді загальної капіталізації будівлі. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]