Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.03.2016 18:11

«Бійцівський клуб» Київради

Голова Асоціації інвесторів житла

Після тривалої жорсткої дискусії про популізм минуле засідання Київради завершилось бійкою. Під час обговорення проекту рішення про надання статусу скверу земельній ділянці в Голосіївському районі столиці між «свободівцем» Святославом Кутняком та Костянтин

Після тривалої жорсткої дискусії про популізм минулезасідання Київради завершилось бійкою. Під час обговорення проекту рішення пронадання статусу скверу земельній ділянці в Голосіївському районі столиці між«свободівцем» Святославом Кутняком та Костянтином Яловим із фракції «Єдність»виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку.

Штурханини, бійки, особисті образи поступово перетворюютьзасідання Київради на «Бійцівський клуб». І якщо першим правилом «Бійцівськогоклубу» у Паланіка було «Ніколи не згадувати про бійцівський клуб», з ясування стосунків у Київраді відбувається в прямомуефірі. І це не робить депутатам честі.

Після Революції Гідності вже пройшло два роки, аукраїнське суспільство досі чекає на реальні, а не декоративні зміни. Органимісцевого самоврядування мають вирішувати конкретні проблеми, а неперетворюватись на майданчик, на якому місцеві депутати міряються амбіціями тавправляються в рукопашних боях.

Звісно, депутати Київради можуть просто чекати, щопроблему низької температури в квартирах киян вирішить глобальне потепління, астоличні вулиці вночі освітлюватимуться за допомогою небесних світил. Проте,для того, щоб Київ перетворився на європейську столицю не лише географічно, а йфактично, потрібно засукати рукави і замість того, щоб лупити одне одного поінтелігентних обличчях, працювати для киян.  

Певна річ, київрадівські «знавці кунг фу» беруть прикладз народних обранців, які влаштовують на Грушевського, 5 недитячі розборки. Чоголише вартий інцидент із народним депутатом Андрієм Тетеруком, який вдаривсоратницю Юлії Тимошенко, депутатку Олександру Кужель, скляною пляшкою поголові. Жінку. По голові.  Скляноюпляшкою.

Неспроможність вести дискусію, не вдаючись дорукоприкладства – серйозна проблема українського істеблішменту, який за рокинезалежності все ще не зрозумів, що парламент – не боксерський ринг.

За часів депутатської каденції чинного мера Києва ВіталіяКличка, кулуарами Верховної Ради, навіть, «гуляв» анекдот:

-      А чого Кличко не б’ється в Раді?

-      Ну, він розуміє, що це парламент. Тут зібралисьавторитетні серйозні люди. Тут можуть і ножем штрикнути. 

    Для порівняння, в Японії, наприклад, парламентськийпристав може запросто дати парламентареві кийком по спині. Причому, просто завигук з місця.  

В парламенті Сполучених Штатів Америки у пристава є правопривести конгресмена до зали в наручниках, якщо той зриває кворум.

 На кожномузасіданні Палати Громад у Великобританії в залі засідань присутня людина зісправжнім …мечем. Це також пристав, який стежить за дисципліною і єдиний маєправо на носіння зброї в парламенті.  

Кажуть, одні черпають силу в переконаннях, інші – в знаннях…а третім її просто дівати нікуди. Фокус в тому, що цивілізованість як раз іполягає в тому, щоб у той момент, коли дуже хочеться вдарити опонента чимосьважким, взяти себе в руки і ввічливо сказати: «Дозволю собі з Вами непогодитись». 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net