UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.11.2015 11:59

Депутати КМР мають працювати гідно і дослухатись до громадськості

Депутат Київської міської ради VII та VIII скликань. Політичний консультант

Склад Київради VIII скликання майже сформовано. За результатами виборів, він оновився близько на 65% відносно попереднього скликання, але чи відбулось оновлення в плані приходу зовсім нових облич – сказати важко.

 Склад Київради VIII скликання майже сформовано. За результатами виборів, він оновився близько на 65% відносно попереднього скликання, але чи відбулось оновлення в плані приходу зовсім нових облич – сказати важко. Загальний моніторинг показує, що тенденції щодо персонального складу Київської міської ради в основному залишились старими: виборці знову надали мандати бізнесменам, родичам політиків що при владі, навіть, представникам з оточення Черновецького. Яких результатів чекати від цієї оновленої команди - покаже час.    

Що ж до підсумків роботи Київської міської ради часів VII скликання, то варто зазначити, що півтора роки діяльності були як продуктивними, так і з рядом помилок КМР і зауважень, які варто проаналізувати і вчасно врахувати ще до повноцінної роботи депутатів нового складу. 

Наприклад, досить часто на офіційному сайті КМР була відсутня будь-яка інформація порядків денних. Громадська організація «Свідомі» під час моніторингу і контролю за діяльністю Київської міської ради не раз стикалась з тим , що комісії “забували” оприлюднювати матеріали. Таким чином вони напряму порушували рішення Київської міської ради від 19 червня 2014 року № 9/9 «Про затвердження Положення про постійні комісії Київської міської ради». Тому й виходить, що питання, які мали б розглядати комісії – були загадкою! Такі дії наштовхують на думки про приховування комісіями інформації з метою переслідування певних інтересів. На перший погляд – це не глобальне порушення, але в умовах, коли будь-які зволікання щодо прозорості та відкритості діяльності посадовців підривають довіру громадян до влади та її намірів чесно працювати на користь держави, таких помилок треба не допускати.  

Активісти «Свідомих» постійно повідомляли громадськість через засоби масової інформації та власні інформаційні ресурси й про інші порушення та помилки в діяльності Київської міської ради. Мають намір робити це і надалі, оскільки результати вже проведеної роботи показують, що наполеглива і тверда позиція громадськості певним чином перешкоджає посадовцям діяти всупереч Закону України та позбавляє їх чинити ганебно. 

Громадською організацією «Свідомі» заплановано ряд заходів та ініціатив, спрямованих на попередження корупції та боротьбу з нею як на загальнодержавному рівні, так і на місцевому. Слідкуватимемо, аби гасла щодо боротьби з корупцією використовувались не лише напередодні виборів, а велась реальна робота, яка унеможливить розвиток корупції.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]