Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.03.2016 11:29

Довіряй, не перевіряй

Адвокат, Керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Танасишин, Михалевський і Партнери"

Перевірки суб’єктів господарювання в Україні часто використовуються як інструмент тиску на бізнес. Власники та керівники компаній, здебільшого, навіть не знають про існування одного із десятків контролюючих органів, які можуть навідатись з перевіркою.

Перевірки суб’єктівгосподарювання в Україні часто використовуються як інструмент тиску на бізнес. Власникита керівники компаній, здебільшого, навіть не знають про існування одного іздесятків контролюючих органів, які можуть навідатись з перевіркою. Напідприємствах створюються спеціальні “чорні фонди”, ресурси яких повиннівитрачатись на подяки працівникам таких органів, а проведення будь-якоїперевірки вже давно асоціюється із блокуванням роботи як не всього підприємства, то неодмінно кількох його структурнихпідрозділів. Надмірна увага держави до бізнесу не дає Україні змогу піднятисьвище 83-ї позиції в рейтингу Doing Business. Весь удар на себе бере середнійбізнес, який замість того, щоб спрямовувати ресурси на розвиток, перебуває уперманентному стресі в очікуванні перевірки, або внаслідок її проведення.

Щоб з’ясувати запит суспільствана інформацію про державні перевірки, ще на початку року ми створили портал perevirka.in.ua.Інформаційна база містить перелік планових заходів державного нагляду(контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2016 рік, затвердженийМіністерством економічного розвитку і торгівлі України. 93 835користувачівІнтернету відвідали сайт perevirka.in.ua вперші 3 дні з моменту його запуску. Кількість запитів блискавичноспричинила неймовірне навантаження на сервер - зацікавлені користувачі успішновкладали сервери кілька разів. Ми отримали таку велику кількість листів іззапитаннями та відгуками, які одноголосно підтвердили: бізнес вимагає прозоростіінформаційної політики щодо проведення перевірок.

Кожному без винятку суб’єктугосподарювання критично важливо знати коли буде відбуватись перевірка. Такаінформація дає змогу залучитись підтримкою необхідних спеціалістів, заощадитиресурси та спрямувати свою діяльність на основні бізнес-процеси.

За ініціативи Міністерстваекономічного розвитку і торгівлі України з 2016 року комплексні плановіперевірки щодо одного суб’єкта господарювання можуть здійснюватися лише одинраз на рік у визначенні терміни. Це надзвичайно важливий хід, але йогонедостатньо для того аби бізнес почав довіряти державі. Чому? Поза процесамиініціювання прозорості проведення перевірок залишився один із найагресивнішихконтролюючих органів - Державна фіскальна служба України (ДФС). Саме податковіперевірки хвилюють підприємців найбільше, і мають найзначніше корупційнезабарвлення. Не вдаючись у особливості правового регулювання: графік планових перевірокДФС на рік невідомий загалу. Це дає можливість вносити хаотичні зміни тапровокувати перевірки поза графіком. Про проведення такої перевірки підприємстводізнається в кращому випадку за 10 днів. Позапланова перевірка суб’єктагосподарювання, взагалі, може застати його зненацька. За даними офіційногосайту ДФС у 2015 році було проведено 21 663 перевірок платників податків. З них– 18 504 позапланових. У Верховній Раді неодноразово звучали заклики дозабезпечення прозорості проведення податкових перевірок. Проте, дієві механізмине були підтримані. ДФС зберігає імідж контролюючого органу із відтінкомзначної секретності.

Виступаємо з ініціативою щодо необхідностіоприлюднення плану-графіка перевірок ДФС наофіційному сайті ДФС (або іншому урядовому ресурсі). При цьому, навіть уцифрову еру заради підвищення рівня довіри до органів ДФС, перші 3 роки такеоприлюднення потрібно дублювати у офіційному друкованому видані – з метоюунеможливлення внесення змін до планів-графіків. Важливо також, щоб у межахрозумного строку на сайті ДФС, або іншому урядовому ресурсі оприлюднювалась інформаціяпро позапланові перевірки суб’єктів господарювання. А без такого попередньогооприлюднення проведення перевірки вважати недопустимим.

Очевидним ідеальним варіантомбуде створення єдиного урядового порталуіз інформацією про всі без виключення перевірки суб’єктів господарювання(на кшталт ресурсу perevirka.in.ua). Користь такого проекту для інвестпривабливостіта економічного зростання очевидна. Бізнес готовий підтримати розробку тавпровадження такого порталу. При цьому, нам не потрібні бюджетні кошти чиокремий штат держслужбовців на реалізацією такого проекту. Лише бажанняпрацювати та реальна (не лише задекларована) абсолютна відкритістьдержінституцій. Ми готові робити все можливе, щоб підприємці працювалиспокійно, а державні органи-відкрито.

В умовах тотальної невпевненостів завтрашньому дні, чесні правила гри життєво необхідні. Бізнес буде грати заними лише коли відчує, що держава з ним в одній команді на одному полі. Вважаємоце запорукою успішного розвитку України.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net