UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.06.2014 15:02

97% позитивно вирішених спорів з автоцивілки - це багато чи мало?

Страховой агент

97% суперечок зі страховою компанією з автоцивілки - це суперечки, які можна вирішити не доводячи справу до суду. У цій статті ми розглянемо позитивні сторони досудового врегулювання спорів зі страховою.

Іноді досягти згоди зі страховою з виплати автоцивілки не виходить. Вихід багато автолюбителів бачать у зверненні до суду. Однак судової тяжби можна уникнути, звернувшись зі скаргою до страхової компанії.

Логіка підказує що звертаючись за виплатою з автоцивілки до компанії винуватця, ви для неї виступаєте просто людиною, якій вона дасть грошей. Компанії нема сенсу за вас триматися і якщо вас щось не влаштувало, вона навряд чи піде на поступки. Взагалі то люди рідко лають самі себе, а ще рідше самі себе карають - тому краще відразу йти до суду. Логіка в такому посиланні є тільки на перший погляд.

Насправді скарга в страхову вкрай рідко залишається без розгляду. Зокрема, страхова компанія ВУСО 97% суперечок вирішує у форматі досудового врегулювання. І вона не єдина така компанія.

Досудове врегулювання не тільки економить сили і гроші вам - цей процес економить і гроші страхової, адже її витрати в разі поразки ніхто погашати не буде. Тим більше всі питання, пов'язані з автоцивілкою - це питання, які вже врегульовані законодавством, що виключає можливість невірних трактувань.

Чому варто написати скаргу?

Насамперед, написавши скаргу ви даєте страхової сигнал, що налаштовані серйозно і готові відстоювати свої інтереси. У такому випадку компанія, так само як і співробітники, ще раз уважно задумаються чи є сенс стояти на своєму. Причому подача претензії в страхову не заважає вам подати до суду, а наявність заяви буде для вас додатковим плюсом, якщо це все ж доведеться зробити.

Наостанок варто сказати декілька слів про терміни. Законодавчо термін виплати з автоцивілки - це 15 днів після узгодження виплати, але не пізніше 90 днів з моменту подачі заяви. Тобто подавати на страхову до суду можна через 3 місяці, а десь у середині цього терміну нагадати їй про себе скаргою. При такому підході вам, швидше за все, не доведеться звертатися до суду.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]