Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.10.2016 12:23

В акції «Тарифний спротив» взяли участь понад 100 тис. українців

Економіст, юрист, аудитор, громадський діяч

20 жовтня на центральних площах 11-ти міст України (Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Запоріжжі, Сумах та Маріуполі) відбулася попереджувальна акція «Тарифний спротив», до якої долучилося понад 100 тис. українців.

20 жовтня на центральних площах 11-ти міст України (Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Запоріжжі, Сумах та Маріуполі) відбулася попереджувальна акція «Тарифний спротив», до якої долучилося понад 100 тис. українців.

Украину охватили антитарифные протесты

Люди розуміють суть тарифного грабежу, підтримують розпочатий антитарифний опір. Вони готові до радикальних заходів (“не платити” — найспокійніше і найдобріше з того, що чув за увесь день). Люди не вірять – ні прем’єру, ні міністрам, ні МВФ. Люди вже не бояться – ні поліції, ні колекторів. Люди побачили та розуміють свою силу. Люди вірять у нашу і свою правоту, право жити по-людськи, а не “в розстрочку”.

Під час антитарифної акції нас підтримали абсолютно різні люди. Навіть поліцейські підходили і підписували Маніфест, вони говорили: «ми чудово розуміємо, що відбувається, ми не хочемо цього грабежу». Це радує, бо до цього насторожувала покупка нових водометів владою –– думаю, що з водометів не буде, кому лити по тих, хто не згоден із тарифами.

За один день було зібрано близько 30 тис. підписів під Маніфестом за зниження тарифів. Підписувала кожна четверта-п'ята людина — з тих, хто підходив до наших палаток. Підтримували, дякували або, навпаки, критикували, погоджувалися, сперечалися, переконували — головне, брали участь. Загальна кількість людей, що прийшли, приїхали з околиць міст — понад 100 тис.!

У Маніфесті міститься звернення громадян України до Президента, Прем’єр-міністра та Кабінету Міністрів України  з вимогою встановити обґрунтовані, а не завищені вдвічі тарифи. Механізм для цього запропований мною та авторитетними економістами України (О. Гончаровим, О. Охріменком, Д. Маруничем, В. Землянським, Ю. Гавриличечком, О. Кучеренком, А. Любаревичем, С. Белашко): необхідно скасувати ренту на газ для людей та ПДВ у ціні тарифу, що відразу ж зумовить зниження ціни й тарифу на газ у два рази.

На сьогодні від співініціатора «Тарифного спротиву» Євгена Мураєва вже навіть подано відповідну законодавчу ініціативу – законопроект № 5290 (про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу»).

Основне завдання «Тарифного спротиву»  – привернути увагу Уряду до того, що українці масово не згодні зі встановленими завищеними тарифами. Тому ми плануємо вести послідовну боротьбу до реального результату – зниження комунальних тарифів.Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net