Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.06.2015 13:32

Як у нас виманюють наші гроші?

Економіст, юрист, аудитор, громадський діяч

За оцінками економістів, на руках в українців - 100 млрд грн. Оскільки довіри до вітчизняної економіки немає, вихід один - забрати ці гроші.

Влада своєї економічною політикою, що обвалила гривню, що розорила банки та підірвала довіру кредиторів, тепер судорожно намагається знайти гроші. За оцінками економістів, на руках в українців у тому чи іншому вигляді перебуває близько $ 100 млрд. Після всього створеного цією владою довіри ні до неї в цілому, ні до вітчизняної економіки, а тим більше до її фінансового сектору немає. Вихід - забрати гроші. Яким чином?

1) Шляхом штучного підвищення цін на життєво необхідні товари й послуги, що вже сталося. Люди змушені витрачати накопичені заощадження, адже заробітків не вистачає.

2) Штучного стримування курсу валют, в яких населення зберігає заощадження, плюс штучний дефіцит гривні в народному господарстві. Люди змушені конвертувати заощадження за заниженим курсом, а купувати продукти та інше за цінами, які в два і більше разів перевищують курс продажу долара. Так вимиваються валютні накопичення. При цьому основним покупцем долара є держава – сьогодні це фактично єдиний гравець на Міжбанку.

3) Влада пропонує всім людям задекларувати майно. При цьому задекларованими вважаються покладені в банк гроші! Як багато тепер знайдеться таких охочих?! Питання риторичне. У разі нерозміщення грошей на депозитах у банках влада хоче обкладати 30-% податком різницю між витраченими коштами (тобто, заощадженнями) і заробленими. Ціна товару для людини збільшиться на третину!

4) Розгромом банківської системи, коли люди в закритих Регулятором банках змушені викуповувати за 50% відкати свої заощадження. Кому йдуть відкати? Правильно, чиновникам від НБУ та Фонду гарантування вкладів. Чиї це люди, хто кінцевий отримувач вигоди? Питання риторичне.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net