Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.06.2015 21:56

Кровоточиву ікону з Ніжина провезли вздовж лінії фронту

Кроваву сльозу на іконі Іоанна Предтечі з ніжинського собору Всіх Святих УПЦ Київського патріархату помітили минулої суботи, а в неділю ікона відправилася на фронт

Настоятель собору Всіх Святих отець Сергій уже більше року щотижня з Божим благословенням та гуманітарною допомогою відвідує зону проведення антитерористичної операції.  А в Ніжині за цей довгий час собор перетворився у справжній форпост волонтерів та всіх небайдужих, хто допомагає українським військовим.

Минулої суботи на іконі, де зображена відтята голова Іоанна Предтечі, на правому оці помітили криваву сльозу.

11425237_959584997433690_14393072343910435_n.jpg

Варто відмітити, у грудні минулого року у соборі аналогічно за мироточила ікона Преподобного Сергія Радонезького. На правому оці зображення святого теж виступила сльоза, тільки світлого кольору. А ще раніше у храмі мироточила ікона "Всіх Скорботних Радість".

Як зазначив отець Сергій, це не дуже добрий знак, однак віруюча, праведна людина не повинна його боятися.

IMG_2883.jpg

-      -  Прояв цього знаку мають боятися ті, хто вчиняє злочин проти людей, ті,  хто вершить зло незабаром будуть покарані. Господь знає, хто розпочав цю війну в Україні, і вони відповідатимуть за свої вчинки, а ми  захищаємо свою землю від ворога, за нами правда. - додає отець Сергій.

У неділю кровоточиву ікону Іоанна Предтечі ніжинські волонтери на чолі з настоятелем собору доправили в зону проведення АТО. Під час поїздки вздовж лінії фронту отець Сергій демонстрував нашим воїнам кровоточиву ікону.

Святий отець розповідав про те, що цей знак, посланий Господом є сигналом, що ми переможемо, чим вселяв віру та натхнення в бійців, котрим нині дуже потрібна підтримка.

IMG_2904.jpg

В рамках поїздки отець Сергій передав воїнам батальйону Донбас гуманітарну допомогу, що зібрали ніжинці,  та освятив мобільну військову лазню.

IMG_2917.jpg

Також у соборі була заготовлена велика кількість пляшечок освяченої води, котру військові беруть з собою в бій для того, аби в їх захищала  Божа благодать.

IMG_2910.jpg

Під час подорожі, коли було чутно постріли та вибухи, отець Сергій зупиняв свій автомобіль, виходив його з іконою в руках та читав молитву і стрілянина вмить стихала.

Бійці в усіх секторах добре знають капелана з Ніжина отця Сергія, та чекають на нього завжди, адже він вселяє у солдат віру у перемогу та привозить їм потрібні речі.

IMG_2875.jpg

Днями в ніжинський собор Всіх Святих розпочав кампанію по збору коштів на придбання чергового тепловізору для українських військовослужбовців.

 

 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]