Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.09.2013 21:48

"Ніжинський Лозінській" не визнає своєї вини

Підозрюваний у вбивстві депутат від ВО «Батьківщина» стверджує, що не вбивав свою коханку

26 жовтня оболонськийрайонний суд міста Києва провів чергове судове засідання по підозрі 26 річногодепутата Ніжинської міської ради Максима Багрінцева у вбивстві 51 річної  жінки.

На цьомузасідання відбувався допит підсудного депутата.  Під час показів Багрінцев від визнання винираптом відмовився. Він заявив, що є ніким іншим як жертвою політичноїпровокації українських спецслужб, і це безпосередньо пов’язане з кримінальноюсправою колишнього ніжинського мера Приходька, якого у листопаді 2012 засудилиза хабар.

За словамипідозрюваного у вбивстві депутата, неприємності у нього почалися після того, яквін у судах почав свідчити на користь ніжинського мера. Відразу вартовідзначити, що суди до показів такого свідка віднеслися критично.

 Далі Багрінцев заявив, що його раніше  взагалі змушували вбити ніжинського мера інавіть давали йому гвинтівку та патрони для тренування. При цьому відбувалосявсе це напередодні виголошення  вирокусамому Приходьку. Підприємливий мер-хабарник тоді  просив відправити справу на додатковерозслідування у зв’язку з заявою підозрюваного у вбивстві жінки Багрінцева.

Крім того, усвоїх показах  «ніжинський Лозінський»розповів про обшуки, які нібито у його помешканні проводили представникиобласної прокуратури. Такі дії правоохоронців Багрінцев вважає тиском тарозплатою за те, що він був захисником ніжинського мера Михайла Приходька.   

Своє визнаннявини  на етапі досудового слідствадепутат пояснив тим, що його залякали працівники міліції.  Багрінцев сказав, що йому погрожувалипідкинути наркотики, якщо він не визнає вину.

Загалом, як і напопередніх засіданнях, підозрюваний  демонструвавявні елементи неповаги до суду і не вважав за потрібне навіть вставати, коли донього зверталися представники Феміди.

Нагадаємо, що напопередньому судовому засіданні Багрінцев заперечив проти присутності  журналістів, оскільки, за його словами, самевони винуваті в тому, що він зараз знаходиться за гратами.

 Підозрюваний депутат твердив, що розголошеніпід час судових засідань обставини нанесуть непоправних збитків його честі,гідності, діловій репутації перед ніжинськими виборцями та колегами депутатами.

Наступні судовізасідання плануються провести 3 та 10 жовтня. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net