Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.09.2013 17:06

Судові засідання по справі депутата Багрінцева будуть закритими

Підозрюваний у вбивстві депутат стверджує, що присутність на суді журналістів принизить його честь та гідність, а справу проти себе назвав політично вмотивованою

Оболонськийрайонний суд провів попереднє судове засідання по підозрі 26 річного депутатаНіжинської міської ради Максима Багрінцева у вбивстві 51 річної  жінки.

Напочатку засідання представник державного обвинувачення зачитав клопотання проприєднання до справи трьох томів кримінального провадження. Серед спискузачитаних документів збереглися чек та накладна від знаряддя вбивства –молотка.

Захисникпотерпілої  сторони – рідної сестриНаталії, подав до суду клопотання про повернення справи до прокуратури іперекваліфікацію скоєного Багрінцевим правопорушення із  вбивства (ч.1 ст. 115 КК України) у навмисневбивство із особливою жорстокістю (ч.2 п.4 ст. 115 КК України). Дане клопотаннязахисник пояснює способом вбивства – нанесення 14 ударів молотком у голову, щоспричинило жертві великі страждання.

Сестразагиблої, яка визнана потерпілою стороною, розповіла про те, що жертвуБагрінцева хоронили у закритій труні, а дітям завдано непоправну травмупсихіки.

Підозрюванийу вбивстві депутат під час судового засідання демонстрував елементи неповаги досуду і не вважав за потрібне навіть вставати, коли до нього зверталисяпредставники Феміди.  Перше про що почавговорити підозрюваний депутат, було  те,що  кримінальне провадження проти нього єсуто політичним, пов’язане воно з колишнім Ніжинським міським головою, якоготеж засуджено, проте за хабар. Багрінцев почав говорити, що він заперечує проти присутностініжинськик журналістів, оскільки саме вони винуваті в тому, що він зараззнаходиться за гратами.

Даліпідозрюваний у вбивстві депутат, який до того ж у ньому зізнався, твердив проте, що розголошені під час судових засідань обставини нанесуть непоправнихзбитків його честі, гідності, діловій репутації перед ніжинськими виборцями таколегами депутатами.

ЗахисникБагрінцева вказував на деякі недоліки слідства і просив повернути справу до київськоїпрокуратури задля їх усунення.

Післянарадчої кімнати суд оголосив своє рішення, в якому він прислухався до думкиопозиційного депутата та його захисника. Вирішено продовжити розгляд справи заобвинуваченням Багрінцева у кримінальному правопорушенні передбаченого ч.1 ст.115 кримінального кодексу. Розгляд справи проводити у закритому режимі. Розглядсправи по суті призначити на 19 вересня об 11:30.

Вартовідмітити, що існує велика вірогідність того, що депутат Багрінцевнамагатиметься уникнути покарання по цій справі. Це випливає з того, що санкціястатті передбачає від 7 до 15 років. Опозиціонер визнає свою вину танамагається формувати у суду думку про те, що він перебував у важкомупсихічному стані, пов’язаним з мером міста, що дає можливість припустити, щопокарання відносно нього буде обране нижче нижчої межі, тобто менше 7 років.

Тожсоціально-небезпечний депутат, який погрожував вбити Президента та Прем’єр-міністра,цілком реально через кілька років може знову опиниться на свободі. Не даремно жйого охрестили «Ніжинським Лозінськім». 

  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net