Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.

12 вересня пройде попереднє судове засідання над ніжинським депутатом Багрінцевим

В кінці травня депутата ніжинської міської ради МаксимаБагрінцева співробітниками столичного МВС було заарештовано за підозрою унавмисному вбивстві 18 травня у Києві.

Депутат вчинив кримінальне правопорушення в Оболонськомурайоні столиці, де в одній з квартир сусіди знайшли тіло 51-річної Наталії Ковалевської.Як показала медична експертиза, мати двох неповнолітніх дітей загинулавнаслідок переломів кісток черепа.

За інформацією правоохоронців, депутат більше року мавблизькі стосунки зі своєї жертвою. Як свідчить слідство, скоріш за все,приводом для вбивства стали ревнощі, що переросли в бійку.

Раніше інтернет сайтом ПІК повідомлялося про те,що в рамках досудового слідства проведені і отриманірезультати 85 експертиз. Також допитані 47 свідків, проведено 5 одночаснихдопитів свідків і підозрюваного, проведено відтворення обставин події за участюсудово-медичного експерта, під час якого підозрюваний детально розповів прообставини скоєного ним злочину.

Наразі кримінальне провадженняпередано до Оболонського районного суду міста Києва. 12 вересня о 14:30 колегія суддів у складі  В.Є, Літвінова,Т.В. Андрейчук, А.М. Майбоженка розпочнуть розгляд справи № 756/12596/13-к за підозроюдепутата Багрінцева у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст. 115 КК України.

Нагадаємо, що підозрюваний був обраний депутатомза партійним спискам ВО «Батьківщина». Але через співпрацю з ніжинськимекс-мером хабарником Приходьком у березні цього року його було виключено з лавопозиційної сили.

Проте народний депутат Олег Ляшко, який особистоконтролює перебіг кримінального провадження, відкрито заявив про те, що«Батьківщина» відверто сфальсифікувала документи про виключення Багрніцева.

У самій партії закликають на потребі проведенняоб’єктивного судового та досудового слідства.

Та чи вистачить мужності у керівників партії,котра привела цього нелюда до влади, публічно вибачитися перед суспільством ?Відповідь однозначна – «Ні». Гадаю, що жоден із керівників «Батьківщини» навітьне зверне уваги на цей судовий процес.

Адже їх зовсім не цікавлять долі двохнеповнолітніх дітей, які залишилися сиротами, ні законний вирок по ційкримінальній справі.  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net