Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.04.2012 21:20

Із святом вас, українські жінки!

незалежний журналіст, політолог

З Міжнародним православним жіночим днем!

комуністичне безглуздя - пурім 8 березня. На жаль, лише на 43-му році життя я дізнався сьогодні, що справжнє свято християнок відмічається у другу неділю після Великодня.

Отож, дорогі мої друзі жіночої статі, хто сповідує християнство. Вітаю всіх вас з Міжнародним православним жіночим днем - Неділею жінок-мироносиць і бажаю Божої ласки, мира, доброти, лагідності та щирості! Воістину Христос Воскрес!

 

Картина Надії Старовойтової "Українка з писанками"

Неділю жінок-мироносиць (за два тижні після Пасхи); традицію яку намагалися викорінити московські комуністи. Адже, російська імперська орда не мала автохтоних власних свят, ніж ті, що їм запропоновували інші народи чи червоні більшовики.

Прохання до всіх свідомих українців, чоловіків та жінок: долучайтеся до відродження цього теплого, радісного і давнього УКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО СВЯТА - НЕДІЛІ ЖІНОК-МИРОНОСИЦЬ.

Притча:

Маленький хлопчик запитав маму: "Чому ти плачеш?" - Тому, що я жінка! - Я не розумію! Мама обійняла його і сказала "Ти не зрозумієш цього ніколи". Тоді хлопчик запитав у батька: "Чому мама іноді плаче без причини?" "Усі жінки іноді плачуть без причини", - відповів батько. Згодом хлопчик виріс, але не припиняв дивуватись: "Чому жінки плачуть?" Нарешті він запитав у Бога...

І Бог відповів: "Задумавши жінку, Я хотів, щоб вона була досконалою. Я дав їй плечі, такі сильні, щоб тримала цілий світ, і такі ніжні, щоб підтримувала дитячу голівку. Я дав їй дух, настільки сильний, щоб стерпіти будь-який біль. Я дав їй волю, настільки сильну, що вона йде вперед, коли інші падають. Вона піклується про хворих і втомлених не скаржачись. Я дав їй доброту - любити дітей за будь-яких обставин, навіть якщо вони кривдять її. Я зробив її з ребра чоловіка, щоб вона захищала його серце. Я дав їй мудрість зрозуміти, що хороший чоловік ніколи не завдасть їй болю навмисно, але іноді випробовуватиме її силу й рішучість стати поряд з ним без вагань. І нарешті, Я дав їй сльози. І дав право проливати їх, де і коли вона забажає. І тобі, сину Мій, треба зрозуміти, що краса жінки не в її одязі, зачісці чи манікюрі. Краса жінки в очах, які відчиняють двері до її серця, де живе любов".

ЗАПАМ'ЯТАЙ, ЯКЩО ТИ ЧОЛОВІК...

Будь обережним - не дай жінці заплакати, тому що Господь рахує її сльози... Жінка сотворена з ребра чоловіка, не з ноги, щоб бути приниженою, не з голови, щоб перевершувати, а з боку, щоб бути поруч із тобою, і бути рівною тобі. І з-під руки, щоб бути захищеною тобою. І зі сторони серця, щоб бути коханою...

Християнське подружжя

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net