Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.12.2011 19:56

Радіо Воля у кожну оселю

Незалежний журналіст, політолог

Доки влада всіх кольорів обіцяла українцям суспільне телебачення та нічого не робила, українці самі вже почали створювати суспільне.. радіо

В Укрнеті з’явився прообраз сучасного суспільного радіо

Не так давно відбулася надзвичайна подія - в мережі Інтернет розпочато мовлення РАДIO ВОЛЯ . Українська музична інтернет-радіостанція транслює справжню українську музику.

Радіо Воля це один з проектів Українського Віртуального Опору – УВО. Керує радіо координаційна рада Всеукраїнської громадянської організації УВО та безпосередньо Віктор Олекса.

В ефір входять пісні виключно українських виконавців. Станція веде цілодобове мовлення з 10-го листопада 2011-го року та працює лише в Інтернеті за наступними адресами: http://volya.cv.ua та http://radio.volya.cv.ua/index.php .

Деякі експерти вже встигли порівняти радіо Воля з суспільним мовленням. Це саме те, про що так довго нам розказувала балачки влада (від помаранчевих вождів до блакитних проФфесіоналів). Суспільного телебачення українці доки так і не побачили, але зараз з’явився шанс хоча б на суспільне радіомовлення.

У планах творчого колективу радіо Воля інформаційні, розважальні та пізнавальні програми для слухачів всіх вікових та соціальних груп та в різноманітних форматах з врахуванням інтересів Інтернет-користувачів. Але програмування включає не тільки продукти масової популярності, а й програми, спрямовані на вузькі аудиторії, в т.ч. і з некомерційною метою.

Радіо Воля віддає перевагу продуктам власного виробництва, які сприятимуть формуванню, культивуванню та пропагуванню української національної ідеї, захисту і утвердженню української мови, відродженню історичної пам'яті та духовності українського народу.

Інтернет-радіо унеможливлює на своїх частотах пропаганду насильства та антисоціальної поведінки. Мають „волівці” й свої „темники”. Але це не цензура від АП, як у провладних ЗМІ, а принципові вимоги - заборона міжнаціональної ворожнечі та відображення в етері радіо максимально повного спектру думок з приводу будь-якої теми, що стосується життя суспільства.

Побудоване мовлення з урахуванням інтересів в першу чергу дітей середньої та старшої ланки, молоді та осіб середнього віку. В етері велика частка інформаційно - публіцистичних, музичних програм та передач культурно-мистецького спрямування.

Поки що більшість програм виготовляється в запису шляхом детального редагування, з метою випуску передач високої якості. Але вже у найближчому майбутньому Воля планує поступовий перехід на мовлення в прямому ефірі.

П’ять копійок: Дуже зручне мовлення - в окремій закладці вмикаєш радіо Воля і працюєш, насолоджуючись українською сучасною чи народною музикою. Особисто мені такий формат до вподоби – раджу усім патріотам. До того ж, враховуючі намагання блакитно-брудної влади максимально прибрати з українського теле та радіо етеру все українське, інтернет-радіо Воля стане до нагоди багатьом шанувальникам українського за духом мистецтва. Послухайте й переконаєтесь, що девіз цього радіо «...і слово, і пісня, і слава, і воля нехай в Україні жиє...» відповідає заявленому концепту.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net